Tom Cruise potwierdził, że powstanie „Top Gun 2”

Robert Skowronski
24.05.2017 12:46
Tom Cruise potwierdził, że powstanie „Top Gun 2” Fot. materiały prasowe

 Maverick powróci do kabiny samolotu i przetnie przestworza? Na to wygląda, gdyż Tom Cruise wyznał, że powstaje „Top Gun 2”.

O kontynuacji mówi się już od lat, ale jak widać nawet śmierć Tony'ego Scotta (reżysera) w 2012 roku, nie jest w stanie pokrzyżować planów na realizację dzieła. Tom Cruise promuje obecnie „Mumię” w reżyserii Alexa Kurtzmana, która trafi do kin 9 czerwca 2017 roku. To właśnie z tej okazji gościł w porannym programie australijskiej telewizji, gdzie się wygadał o „Top Gun 2”.

Co prawda aktor zbyt wiele nie powiedział oprócz tego, że projekt faktycznie z papieru trafi w fazę produkcji oraz tego, że plan zdjęciowy wystartuje najpewniej w 2018 roku. Zobaczcie nagranie z wywiadu z Tomem Cruisem:

Producent dzieła, Jerry Bruckheimer, opublikował w styczniu 2016 roku zdjęcie razem z Tomem Cruisem, które opatrzył komentarzem:

Właśnie wróciłem z weekendu spędzonego w Nowym Orleanie, żeby spotkać się z moim starym przyjacielem Tomem Cruisem, aby pogadać trochę o „Top Gun 2”.

Na czacie na Reddicie, w którym uczestniczył Val Kilmer (filmowy Iceman) został on spytany o możliwość zrealizowania „Top Gun 2”. Również i on potwierdził, że film powstanie. Aktora spytano także czy zaprezentowana na ekranie rywalizacja między nim a postacią Cruise'a objawiała się także poza okiem kamery:

Tom był przekochany. Ja, prawdziwi piloci i inni aktorzy byliśmy strasznie hałaśliwi, było mi więc go trochę szkoda, bo wszyscy mieliśmy czas, żeby się pobawić i pokręcić z dziewczynami po San Diego w muscle carach. Tom w tym czasie zawsze nagrywał jakąś scenę i nigdy nie udało mu się do nas dołączyć.

Oryginalny „Top Gun” zdołał zarobić 356 milionów dolarów, zdobył cztery nominacje do Oscara, w tym też statuetkę dla piosenki „Take My Breath Away”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.