25.11.2015 12:27

Tom Cruise zagra w „Mumii”?

Aktor znalazł w swoim grafiku lukę na nową produkcję. Tom Cruise prowadzi rozmowy dotyczące wystąpienia w reboocie „Mumii”.

Tom Cruise zagra w „Mumii”?
foto: Ons.pl

Gwiazdor w 2016 roku pojawi się na ekranie w filmach „Jack Reacher: Never Go Back” oraz w „Van Helsingu”, zaś w 2017 zobaczymy go w obrazie „Mena” w reżyserii Douga Limana. Aktor miał również wystąpić w „Luna Parku”, ale jednak do tego nie dojdzie. W grafiku Toma Cruise'a pojawiła się tym samym luka, którą trzeba przecież jakoś wypełnić.

Doniesienia mówią, że aktor jest właśnie w środku rozmów dotyczących obsadzenia go w odświeżonej wersji „Mumii” studia Universal. W jakiej roli miałby się pojawić? Mówi się, że miałby wcielić się w byłego członka Navy Seals, który stanie oko w oko z... kobietą-mumią. Sugeruje to wymiana tweetów między Jeffem Sneiderem a Justinem Krollem, dziennikarzami filmowymi:

"

Więc Cruise zagra Mumię czy postać w stylu Nicka Fury, która połączy się z uniwersum potwora, a Mumia będzie kobietą? "

"

Sądzę raczej, że zagra ex-żołnierza Navy Seals, choć może się to jeszcze zmienić. Mumia prawdopodobnie będzie kobietą. "

Scenariusz do obrazu pisze Jon Spaights. Nie ujawniono szczegółów historii, wiadomo jednak, że ma się ona rozgrywać we współczesnych czasach. Reżyserami i producentami będą prawdopodobnie Chris Morgan i Alex Kurtzman - panowie nie mieli do tej pory doświadczenia w roli twórców filmów.

Już wcześniej zapowiedziano, że film ma stracić na atmosferze grozy na rzecz rozbudowanych scen akcji. Studio chce z tej produkcji uczynić wariację na temat „Avengers”.

Co sądzicie o udziale Toma Criuse'a w tym filmie?

Robert Skowronski
Tagi: News Mumia Tom Cruise