Tom Ellis z "Lucyfera" wybrał swoją kolejną rolę. To będzie coś dla fanów jego wdzięków

15.03.2021 14:18
Tom Ellis z "Lucyfera" wybrał swoją kolejną rolę. To będzie coś dla fanów jego wdzięków Fot. Michael Courtney/Capital Pictures/East News

Tom Ellis już w marcu 2021 roku ma skończyć prace nad ostatnim, 6. sezonem serialu "Lucyfer". Aktor postanowił jednak przedłużyć swoją współpracę z Netflixem - właśnie ogłoszono, że zagra jedną z głównych ról w nowej komedii romantycznej serwisu.

Tom Ellis dołączył do obsady filmu Players. O czym opowie nowa produkcja Netflix?

Jak podaje portal Deadline, Tom Ellis znalazł swoją kolejną rolę po Lucyferze Morningstarze - aktor ma wystąpić w filmie "Players". Ma to być nowa komedia romantyczna od Netflix, w której główne role oprócz niego zagrają Gina Rodriguez (Jane the Virgin) i Damon Wayans Jr. (Happy Endings). 

Polecamy

Główną bohaterką filmu będzie Mack (Gina Rodriguez), dziennikarka sportowa z Chicago, która spędziła całe lata na badaniach i tworzenie "zagrywek" gwarantujących osiągnięcie sukcesów w uwodzeniu.

Pomagał jej w tym najlepszy przyjaciel Adam (Wayans) oraz ich zaufani znajomi. Któregoś razu kobieta niespodziewanie zakochuje się w jednym ze swoich celów (Tom Ellis) i nagle musi się nauczyć, jak to jest z kimś żyć w związku.

Polecamy

Rodriguez i Molly Breeskin będą producentkami wykonawczymi projektu. Reżyserką filmu jest Trish Sie, która ma na koncie m.in. "Pitch Perfect 3", natomiast scenarzystą został Whit Anderson. 

Niestety data premiera nadchodzącej komedii romantycznej z Tomem Eliisem w roli głównej nie jest na razie znana. Niewiadomą są również daty premiery kolejnych odcinków "Lucyfera" - pamiętajmy, że przed 6. sezonem czeka na nas jeszcze druga część 5. serii, która powinna się pojawić na Netflix jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.