13.04.2018 12:13

Tom Hardy jako Al Capone. Drastyczna metamorfoza aktora

Pojawiło się nowe zdjęcie z planu filmu „Fonzo”. Tym razem Tom Hardy naprawdę wygląda jak gangster, w którego się wciela. 

Tom Hardy i Al Capone
foto" World History Archive/East News, Zak Hussein/Eastn News

Kiedy pojawiła się informacja, że Tom Hardy wcieli się w najsłynniejszego gangstera w historii USA, wielu fanów aktora nie mogło w to uwierzyć. Mowa o filmie „Fonzo”, który będzie opowiadał o schyłku życia Ala Capone. Przestępca do najprzystojniejszych nie należał, a Hardy od dawna ma wianuszek zakochanych fanek (fanów pewnie też). Pod koniec marca zaprezentowaliśmy pierwsze zdjęcie z planu „Fonzo”. Zmiana w wizerunku aktora była widoczna, ale nadal nie wyglądał do końca jak Capone, tylko starsza i bardziej zniszczona wersja siebie. Hardy zamieścił jednak kolejne zdjęcie z fotela charakteryzatora. Ta przemiana robi wrażenie.

Tom Hardy jako Al Capone - jak będzie wyglądał aktor?

Na Instagramie gwiazdora pojawił się szereg zdjęć z charakteryzatorni. Widzimy na nich odmienionego Hardey'ego, a na jednej z fotek aktor zaprezentował autorów metamorfozy. Trzeba przyznać, że ekipa naprawdę dobrze się spisała. 

Film „Fonzo” w reżyserii Josha Tranka skupi się na ostatnich chwilach życia Capone'a, który cierpiał na demencję. W filmie zobaczymy, jak teraźniejszość miesza mu się z brutalną młodością, dzięki której zasłynął na całym świecie. Całkiem możliwe, że we wspominaniach głównego bohatera zobaczymy jego młodszą wersję, w którą prawdopodobnie wcieli się Stephen Graham. W filmie wystąpią również Kyle MacLachlan, Jack Lowden i Matt Dillon. Kolejnym filmem, w którym będziemy mieli okazję zobaczyć Hardy'ego, będzie „Venom”. Aktor zagra w nim komiksowego antybohatera, którego organizmem zawładnął kosmiczny byt zwany Symbiotem

Na razie data premiery „Fonzo” nie jest znana. „Venom” ma trafić do kin 5 października 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Tom Hardy Fonzo