08.02.2018 16:59

Tom Hardy staje się Venomem w pierwszym zwiastunie filmu

Venom - jeden z największych skurczybyków świata Marvela we własnym filmie! W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun produkcji Sony. 

Tom Hardy staje się Venomem w pierwszym zwiastunie filmu
foto: kadr z filmu Venom

Na ten film czekają wszyscy fani Marvela. W tym wypadku nie chodzi jednak o cukierkowe produkcje Marvel Studios. Tym razem mamy do czynienia z postacią, która w zasadzie jest bezwzględnym czarnym charakterem. Mowa oczywiście o Venomie, który doczekał się solowego tytułu. Film przez wiele miesięcy był owiany tajemnicą. Na początku roku twórcy zaprezentowali pierwszy fotos przedstawiający głównego bohatera, a w sieci można było znaleźć nie do końca oficjalne plakaty i modele. 7 lutego 2018 roku zaprezentowano pierwszy plakat.

Venom

Prosta, ale sugestywna grafika była jednak przedsmakiem czegoś większego - pierwszego zwiastuna! 

„Venom” - pierwszy zwiastun

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź wideo nowego filmu wytwórni Sony. Czy w zwiastunie widzimy Symbiota? Czy jest zapowiadany od jakiegoś czasu Carnage? Przekonajcie się sami.

Odpowiedź na oba pytania brzmi: zarówno tak i nie. W minutowym zlepku kilku scen nie pojawiają się Venom i Carnage we własnych osobach. Jest jednak fragment, w którym uważny fan dostrzeże miotającego się w szczelnie zamkniętym pojemniku Symbiota - kosmiczną formę życia pasożytującą na nosicielu. Czarny jak smoła organizm połączy się z Eddiem Brockiem (Tom Hardy). Mężczyzna będzie musiał zapanować nad kosmitą, który nie posiada wyższych uczuć i jest zaprojektowany by zabijać. Poza tym widzimy moment przemiany Brocka, który czuje, że z jego organizmem dzieje się coś dziwnego. 

Symbiot

Venom - czy pojawi się Carnage?

Carnage'a też nie uraczymy dosłownie, ale widać doskonale, że nad pojemnikiem z Symbiotem stoi tajemniczy mężczyzna i grupa naukowców. Prawdopodobnie to oni będą odpowiedzialni za narodziny jeszcze groźniejszej formy Symbiota. A może nawet całej ich armii... Czy tak się rzeczywiście stanie? Trudno powiedzieć, bo zwiastun skupia się na wprowadzeniu widza w świat filmu. Oprócz Hardy'ego pojawia się również Michelle Williams, którą będzie łączyć uczucie z głównym bohaterem. Pojawiły się plotki, że aktorka ma wcielić się w She-Venom

Czy tak będzie? Dowiemy się dopiero w październiku 2018 roku, kiedy film wejdzie do kin. 

Jak podoba Ci się zwiastun filmu „Venom”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Tom Hardy Venom Marvel