Tom Hardy staje się Venomem w pierwszym zwiastunie filmu

Sergiusz Kurczuk
08.02.2018 16:59
Tom Hardy staje się Venomem w pierwszym zwiastunie filmu Fot. kadr z filmu Venom

Venom - jeden z największych skurczybyków świata Marvela we własnym filmie! W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun produkcji Sony. 

Na ten film czekają wszyscy fani Marvela. W tym wypadku nie chodzi jednak o cukierkowe produkcje Marvel Studios. Tym razem mamy do czynienia z postacią, która w zasadzie jest bezwzględnym czarnym charakterem. Mowa oczywiście o Venomie, który doczekał się solowego tytułu. Film przez wiele miesięcy był owiany tajemnicą. Na początku roku twórcy zaprezentowali pierwszy fotos przedstawiający głównego bohatera, a w sieci można było znaleźć nie do końca oficjalne plakaty i modele. 7 lutego 2018 roku zaprezentowano pierwszy plakat.

Venom Fot. foto: materiał promocyjny

Prosta, ale sugestywna grafika była jednak przedsmakiem czegoś większego - pierwszego zwiastuna! 

„Venom” - pierwszy zwiastun

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź wideo nowego filmu wytwórni Sony. Czy w zwiastunie widzimy Symbiota? Czy jest zapowiadany od jakiegoś czasu Carnage? Przekonajcie się sami.

Odpowiedź na oba pytania brzmi: zarówno tak i nie. W minutowym zlepku kilku scen nie pojawiają się Venom i Carnage we własnych osobach. Jest jednak fragment, w którym uważny fan dostrzeże miotającego się w szczelnie zamkniętym pojemniku Symbiota - kosmiczną formę życia pasożytującą na nosicielu. Czarny jak smoła organizm połączy się z Eddiem Brockiem (Tom Hardy). Mężczyzna będzie musiał zapanować nad kosmitą, który nie posiada wyższych uczuć i jest zaprojektowany by zabijać. Poza tym widzimy moment przemiany Brocka, który czuje, że z jego organizmem dzieje się coś dziwnego. 

Symbiot Fot. foto: kadr z filmu Venom

Venom - czy pojawi się Carnage?

Carnage'a też nie uraczymy dosłownie, ale widać doskonale, że nad pojemnikiem z Symbiotem stoi tajemniczy mężczyzna i grupa naukowców. Prawdopodobnie to oni będą odpowiedzialni za narodziny jeszcze groźniejszej formy Symbiota. A może nawet całej ich armii... Czy tak się rzeczywiście stanie? Trudno powiedzieć, bo zwiastun skupia się na wprowadzeniu widza w świat filmu. Oprócz Hardy'ego pojawia się również Michelle Williams, którą będzie łączyć uczucie z głównym bohaterem. Pojawiły się plotki, że aktorka ma wcielić się w She-Venom

Czy tak będzie? Dowiemy się dopiero w październiku 2018 roku, kiedy film wejdzie do kin. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.