Tom Hardy (tym razem naprawdę) staje się Venomem w nowym zwiastunie filmu

Sergiusz Kurczuk
24.04.2018 09:11
Tom Hardy (tym razem naprawdę) staje się Venomem w nowym zwiastunie filmu Fot. materiały promocyjne

„We are Venom!”. Do sieci trafił nowy zwiastun filmu z Tomem Hardym w roli głównej. 

Na ten moment czekali wszyscy fani komiksowego Symbiota znanego jako Venom. Kiedy studio Sonyogłosiło prace nad filmem o tym antybohaterze, miłośnicy postaci mieli mieszane uczucia. Z jednej strony cieszyli się, że dostaną solowe przygody Venoma, z drugiej pamiętali o marnej kreacji tego bohatera z 3. części „Spider-Mana. Niestety pierwszy zwiastun nie pokazał za dużo Venoma w „Venomie”, więc nadzieja tliła się w kolejnym trailerze. I w końcu modły fanów Venoma się spełniły. W nowej zapowiedzi nie tylko widzimy jakie moce posiadł grany przez Toma Hardy'ego Eddie Brock, ale możemy również przyjrzeć się samemu potwornemu organizmowi, który przejął ciało dziennikarza.

„Venom” - zwiastun nr 2

Do sieci trafiły nowe materiały promujące nadchodzący film. W końcu zaprezentowano drugi zwiastun, a w nim przemianę głównego bohatera w żądnego mózgów potwora, który nie cacka się ze swoimi przeciwnikami. 

W nowym zwiastunie użyto wielu momentów, które mogliśmy zobaczyć przy okazji poprzedniego trailera. Widzimy też fragment sceny, z której pochodzi pierwszy oficjalny fotos z filmu. Poznajemy Eddiego Brocka - reportera, którego ambicją jest wyłonić na światło dzienne prawdę na temat prezesa organizacji Future Foundation i tego, czym zajmuje się instytucja. Wkrada się do siedziby organizacji i zostaje zaatakowany przez skażoną Symbiotem kobietę. Od tej pory zauważa zmiany we własnym organizmie. W końcu odkrywa, że w jego ciele kryje się pasożyt, powoli przejmujący kontrolę. Czy Brock będzie w stanie zmusić Symbiota do czynienia krzywdy ludziom w słusznej sprawie?

Po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak będzie prezentował się tytułowy antybohater. Trzeba przyznać, że jest o wiele straszniejszy niż poprzednia kinowa wersja. W sieci zamieszczono również nowy plakat, na którym widzimy Brocka, przemieniającego się w Venoma.

Venom Fot. foto: materiał promocyjny

Zwiastun może nie zachwyca, sama historia wydaje się banalna, bo bazuje na starym jak świat motywie doktora Jekylla i pana Hyde'a, ale nie ma co oceniać książki po okładce. Nie potwierdziły się też przypuszczenia fanów, że w filmie nie będzie dane nam oglądać potwora, a jedynie wewnętrzny konflikt prowadzony przez Brocka z pasożytującą na jego organizmie istotą. Czy potwierdzi się za to obecność Carnage'a? Przekonamy się już 4 października 2018 roku, kiedy film wejdzie do kin. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.