06.06.2017 14:06

Tom Holland: Chcę zagrać Jamesa Bonda lub Batmana

Nowy Człowiek Pająk to wyjątkowo wygadana osoba. I przy tym pełna dobrego serca. 

Tom Holland: Chcę zagrać Jamesa Bonda lub Batmana
foto: kadr z filmu

Mimo iż Tom Holland musi jeszcze chwilę poczekać na swój pełnoprawny debiut jako Peter Parker w nadchodzącym 14 lipca 2017 roku „Spider-Manie: Homecoming”, to już wymienia ikoniczne postacie, które chciałby w przyszłości zagrać. Są nimi James Bond oraz Batman. Ciężko sobie jeszcze wyobrazić młodego aktora w roli agenta 007, ale kraj pochodzenia na pewno działa na jego korzyść. Gorzej jest z Bruce’em Wayne’em, gdyż samego Spider-Mana Holland zamierza ponoć grać z 20 lat, ale w świecie Hollywood wszystko jest możliwe.

Brytyjski aktor na dużym ekranie pojawił się po raz pierwszy w filmie katastroficznym „Niemożliwe” J.A. Bayony, który swoją premierę miał w 2012 roku. Już na samym starcie udało mu się wystąpić z Ewanem McGregorem oraz Naomi Watts. Później pojawiła się seria ról drugoplanowych, którą ostatecznie przerwie za sprawą superbohatera Marvela. Jego cameo z „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów” z 2016 roku na większości widzów zrobiło duże wrażenie, więc nic dziwnego, że Holland jest obecnie dość rozchwytywanym aktorem. Już wiemy, że zagra Nathana Drake’a.

Odtwórca Spider-Mana jest obecnie wyjątkowo zajęty promowaniem swojego najnowszego filmu, ale znalazł też czas na bardziej szczytne cele. Pojawił się ostatnio w szpitalu dziecięcym w Los Angeles. Przebrany w ikoniczny kostium, witał się z małymi pacjentami, robił sobie z nimi zdjęcia oraz wykonywał pewne sztuczki dla nich. Gwiazdy Hollywood znane są z tego typu wypraw – wcześniej przed Hollandem podobne wizyty składali Chris Pratt jako Star Lord, Chris Evans jako Kapitan Ameryka oraz Johnny Depp jako Jack Sparrow. Zobaczcie wideo:

Kamil Dachnij
Tagi: Spider-Man