27.06.2017 14:16

Tom Holland: W „Iron Manie 2” pojawił się Spider-Man

Teorie fanowskie często popadają zanadto w sferę fantazji. Jednak jedną z nich potwierdził sam obecny odtwórca roli Spider-Mana.

Tom Holland: W „Iron Manie 2” pojawił się Spider-Man
foto: kadr z wideo

Czy Człowiek Pająk jest częścią Kinowego Uniwersum Marvela dopiero od „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”? Tom Holland wyznał, że Peter Parker jest obecny w filmach studia już od dawna, a dokładniej od 2010 roku. Potwierdziła się tym samym fanowska teoria twierdząca, że „przyjacielski sąsiad” pojawił się już na ekranie w „Iron Manie 2”.

Twierdzono, że w dziele Jona Favreau postać małego chłopca, która próbuje walczyć z wrogim botem to właśnie młodziutki Peter Parker. Oto jak skomentował to Tom Holland:

"

To Peter Parker. Mogę to teraz potwierdzić. Rozmawiałem o tym z Kevinem Feigem zaledwie 20 minut wcześniej. Być może podzieliłem się właśnie wielkim, starym spoilerem, ale to cały czas było obecne w filmie. To fajne. Podoba mi się pomysł na to, że Peter Parker był częścią uniwersum niemal od samego początku. "

Przypominamy Wam scenę, o której mowa:

Dyrektor Marvela wyznał, że kontynuacja „Spider-Man: Homecoming” nie będzie miała w tytule cyfry 2. Pojawi się nowy podtytuł. Za kamerą sequela raz jeszcze stanie prawdopodobnie Jon Watts, który odpowiada też za „Homecoming”, które zjawi się w kinach już 14 lipca 2017 roku.

Scenariusz filmu napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film opowie o licealnych dniach z życia superbohatera. Głównym czarnym charakterem będzie Vulture - w tej roli Michael Keaton. W obsadzie są również m.in. Marisa Tomei w roli cioci May oraz Robert Downey Jr jako Iron Man.

Który marvelowski film ze Spider-Manem lubisz najbardziej?

Robert Skowronski
Tagi: Spider-Man