Tom Holland chce być Spider-Manem przez 20 lat
Robert Skowronski
18.05.2017 14:09
Tom Holland chce być Spider-Manem przez 20 lat Fot. kadr z wideo

Nowa gwiazda, która wcieli się w Człowieka Pająka chce wypuszczać sieć przez najbliższe 20 lat. Jak to argumentuje Tom Holland?

Aktora widzieliśmy już w „Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów”. Superbohater pojawi się także w swoim solowym filmie „Spider-Man: Homecoming”, którego premiera już 14 lipca 2017 roku, później zaś zjawi się w „Avengers 4”. Oprócz tego Tom Holland zagra w jeszcze trzech filmach Marvela - na tyle opiewa jego kontrakt. Chłopak nie ma dosyć, gdyż ma ochotę występować jako Peter Parker przez kolejne dwie dekady:

To postać, którą w komiksach widzimy jako 15-letniego chłopaka, a następnie jako 35-letniego mężczyznę. Miałem pewien pomysł, który chciałbym zrealizować i już trafił on do zarządu. Byłoby fajnie, gdyby to wypaliło, bo oznaczałoby to, że byłbym Spider-Manem przez bardzo długi czas.

Jak łatwo się domyślić aktor chciałby, aby kino pokazało co się dzieje z Peterem Parkerem na przestrzeni 20 lat. Mało prawdopodobnym wydaje się, aby studio zdecydowało się na taki krok. Dotychczasowi aktorzy wcielający się w Człowieka Pająka pełnili tę funkcję maksymalnie przez kilka lat - najdłużej Tobey Maguire od 2002 do 2007. Poza tym dla Hollanda oznaczałoby to bycie związanym z Marvelem przez bardzo długi czas, co mogłoby się negatywnie odbić na jego późniejszej karierze.

Holland wyjaśnił również dlaczego nowy Spider-Man nie ucieka się do przemocy fizycznej:

Widzieliśmy już milionera, naukowca, żołnierza, teraz zobaczymy dzieciaka. Każda decyzja jest podejmowana na podstawie tego, jak młody człowiek zareagowałby w danej sytuacji. Z tego powodu każda scena walki jest zaaranżowana w sposób przyjazny młodym widzom. Spider-Man nie będzie nikogo bił. W odróżnieniu od swoich poprzednich wcieleń jest bardzo niewinny.

Film „Spider-Man: Homecoming” dostarczy reżyser Jon Watts. Scenariusz napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film opowie o licealnych dniach z życia superbohatera. Głównym czarnym charakterem będzie Vulture grany przez Michaela Keatona. W obsadzie są również m.in. Robert Downey Jr jako Iron Man oraz Marisa Tomei w roli cioci May.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.