Tom Holland chce być Spider-Manem przez 20 lat

Robert Skowronski
18.05.2017 14:09
Tom Holland chce być Spider-Manem przez 20 lat Fot. kadr z wideo

Nowa gwiazda, która wcieli się w Człowieka Pająka chce wypuszczać sieć przez najbliższe 20 lat. Jak to argumentuje Tom Holland?

Aktora widzieliśmy już w „Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów”. Superbohater pojawi się także w swoim solowym filmie „Spider-Man: Homecoming”, którego premiera już 14 lipca 2017 roku, później zaś zjawi się w „Avengers 4”. Oprócz tego Tom Holland zagra w jeszcze trzech filmach Marvela - na tyle opiewa jego kontrakt. Chłopak nie ma dosyć, gdyż ma ochotę występować jako Peter Parker przez kolejne dwie dekady:

To postać, którą w komiksach widzimy jako 15-letniego chłopaka, a następnie jako 35-letniego mężczyznę. Miałem pewien pomysł, który chciałbym zrealizować i już trafił on do zarządu. Byłoby fajnie, gdyby to wypaliło, bo oznaczałoby to, że byłbym Spider-Manem przez bardzo długi czas.

Jak łatwo się domyślić aktor chciałby, aby kino pokazało co się dzieje z Peterem Parkerem na przestrzeni 20 lat. Mało prawdopodobnym wydaje się, aby studio zdecydowało się na taki krok. Dotychczasowi aktorzy wcielający się w Człowieka Pająka pełnili tę funkcję maksymalnie przez kilka lat - najdłużej Tobey Maguire od 2002 do 2007. Poza tym dla Hollanda oznaczałoby to bycie związanym z Marvelem przez bardzo długi czas, co mogłoby się negatywnie odbić na jego późniejszej karierze.

Holland wyjaśnił również dlaczego nowy Spider-Man nie ucieka się do przemocy fizycznej:

Widzieliśmy już milionera, naukowca, żołnierza, teraz zobaczymy dzieciaka. Każda decyzja jest podejmowana na podstawie tego, jak młody człowiek zareagowałby w danej sytuacji. Z tego powodu każda scena walki jest zaaranżowana w sposób przyjazny młodym widzom. Spider-Man nie będzie nikogo bił. W odróżnieniu od swoich poprzednich wcieleń jest bardzo niewinny.

Film „Spider-Man: Homecoming” dostarczy reżyser Jon Watts. Scenariusz napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film opowie o licealnych dniach z życia superbohatera. Głównym czarnym charakterem będzie Vulture grany przez Michaela Keatona. W obsadzie są również m.in. Robert Downey Jr jako Iron Man oraz Marisa Tomei w roli cioci May.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.