Tom Holland i Jimmy Kimmel sparodiowali "Spider-Mana: Far From Home". Nawiązują do Deadpoola i Daredevila

11.06.2019 13:16
Tom Holland i Jimmy Kimmel sparodiowali "Spider-Mana: Far From Home". Nawiązują do Deadpoola i Daredevila Fot. kadr z wideo

Tom Holland i Jimmy Kimmel nawiązali bardzo ciekawą przyjaźń - to właśnie w programie dziennikarza zadebiutowały zwiastuny dwóch nowych filmów o Pajączku z młodym Brytyjczykiem w roli głównej. Tym razem panowie postanowili jednak sparodiować nadchodzącego blockbustera.

W sieci pojawiło się nowe wideo z Tomem Hollandem i Jimmym Kimmelem w rolach głównych. Nagranie zostało opisane jako "ekskluzywny klip ze Spider-Mana: Far From Home" i zostało wyemitowane w programie amerykańskiego komika. Kimmel pochwalił się, że całe życie marzył o tym, by wystąpić w filmie superbohaterskim i nareszcie, po kilkudziesięciu latach kariery mu się to udało. Kimmel przyznał też, że ku jego zaskoczeniu, Marvel pozwolił mu pokazać "ekskluzywną i rozszerzoną" scenę z nadchodzącego "Spider-Mana: Far From Home". 

Spider-Man: Far From Home - Tom Holland i Jimmy Kimmel w "usuniętej scenie" z filmu

Samo wideo jest niestety tylko parodystyczną scenką przygotowaną na potrzeby jego programu, w której gościnnie wystąpił Tom Holland. Niestety, ponieważ fragment jest naprawdę zabawny. Kimmel wciela się we właściciela nowojorskiej pralni o imieniu Joe, z której często korzysta Peter Parker (w tej roli oczywiście Holland). 

W wideo pojawiają się nawiązania do Deadpoola oraz Daredevila, żarty z millenialsów używających pralek zamiast oddawania ubrań do pralni, a postać komika pyta się, po co Peter średnio raz na dwa dni oddaje do prania swoją piżamę. Dowiadujemy się, że Parker jest tak naprawdę influencerem korzystającym z aplikacji Snapface, a jednym z jego fanów jest sam Spider-Man. Zobaczcie "usuniętą scenę":

Przeczytaj także

Spider-Man: Far From Home - data premiery

Klip promuje oczywiście nadchodzący film "Spider-Man: Far From Home", który będzie pierwszą produkcją z MCU przedstawiającą świat po wydarzeniach z "Avengers: Endgame". W zwiastunach widzimy, że Peter będzie zmagał się z depresją po śmierci Tony'ego Starka, a motywować go do dalszej pracy będą Nick Fury i Happy Hogan, którzy widzą w dzieciaku ogromny potencjał. Akcja filmu będzie się rozgrywała w różnych europejskich miastach (widzieliśmy m.in. Londyn, Wenecję, a także Pragę). Złoczyńcami będą Elementals, a także Mysterio (Jake Gyllenhaal), z którym Peter będzie na początku współpracował. 

"Spider-Man: Far From Home" zadebiutuje na ekranach kin 2 lipca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.