11.06.2019 13:16

Tom Holland i Jimmy Kimmel sparodiowali "Spider-Mana: Far From Home". Nawiązują do Deadpoola i Daredevila

Tom Holland i Jimmy Kimmel nawiązali bardzo ciekawą przyjaźń - to właśnie w programie dziennikarza zadebiutowały zwiastuny dwóch nowych filmów o Pajączku z młodym Brytyjczykiem w roli głównej. Tym razem panowie postanowili jednak sparodiować nadchodzącego blockbustera.

Tom Holland i Jimmy Kimmel
foto: kadr z wideo

W sieci pojawiło się nowe wideo z Tomem Hollandem i Jimmym Kimmelem w rolach głównych. Nagranie zostało opisane jako "ekskluzywny klip ze Spider-Mana: Far From Home" i zostało wyemitowane w programie amerykańskiego komika. Kimmel pochwalił się, że całe życie marzył o tym, by wystąpić w filmie superbohaterskim i nareszcie, po kilkudziesięciu latach kariery mu się to udało. Kimmel przyznał też, że ku jego zaskoczeniu, Marvel pozwolił mu pokazać "ekskluzywną i rozszerzoną" scenę z nadchodzącego "Spider-Mana: Far From Home". 

Spider-Man: Far From Home - Tom Holland i Jimmy Kimmel w "usuniętej scenie" z filmu

Samo wideo jest niestety tylko parodystyczną scenką przygotowaną na potrzeby jego programu, w której gościnnie wystąpił Tom Holland. Niestety, ponieważ fragment jest naprawdę zabawny. Kimmel wciela się we właściciela nowojorskiej pralni o imieniu Joe, z której często korzysta Peter Parker (w tej roli oczywiście Holland). 

W wideo pojawiają się nawiązania do Deadpoola oraz Daredevila, żarty z millenialsów używających pralek zamiast oddawania ubrań do pralni, a postać komika pyta się, po co Peter średnio raz na dwa dni oddaje do prania swoją piżamę. Dowiadujemy się, że Parker jest tak naprawdę influencerem korzystającym z aplikacji Snapface, a jednym z jego fanów jest sam Spider-Man. Zobaczcie "usuniętą scenę":

Tom Holland (Avengers: Infinity War)
Tom Holland (Avengers: Infinity War)
Przeczytaj także Spoiler-Man powrócił! Tom Holland zdradził, kto otworzył drogę do multiwersum

Spider-Man: Far From Home - data premiery

Klip promuje oczywiście nadchodzący film "Spider-Man: Far From Home", który będzie pierwszą produkcją z MCU przedstawiającą świat po wydarzeniach z "Avengers: Endgame". W zwiastunach widzimy, że Peter będzie zmagał się z depresją po śmierci Tony'ego Starka, a motywować go do dalszej pracy będą Nick Fury i Happy Hogan, którzy widzą w dzieciaku ogromny potencjał. Akcja filmu będzie się rozgrywała w różnych europejskich miastach (widzieliśmy m.in. Londyn, Wenecję, a także Pragę). Złoczyńcami będą Elementals, a także Mysterio (Jake Gyllenhaal), z którym Peter będzie na początku współpracował. 

"Spider-Man: Far From Home" zadebiutuje na ekranach kin 2 lipca 2019 roku.

Tagi: Spider-Man Tom Holland Marvel Spider-Man: Far From Home