Tom Holland młodym Nathanem Drakiem w „Uncharted”

Robert Skowronski
23.05.2017 08:37
Tom Holland młodym Nathanem Drakiem w „Uncharted” Fot. kadr z filmu; kadr z gry

Obecny Spider-Man będzie męskim odpowiednikiem Lary Croft, gdyż wcieli się w Nathana Drake'a w ekranizacji gry Uncharted.

Tom Holland wyznał niedawno, że mógłby występować dla Marvela jako Spider-Man przez kolejne 20 lat. Aktora z pewnością zobaczymy w „Spider-Man: Homecoming”, którego premiera już 14 lipca 2017 roku, później zaś zjawi się w „Avengers 4”. Następnie Tom Holland zagra w jeszcze trzech filmach Marvela - na tyle opiewa jego kontrakt. Teraz dowiedzieliśmy się o jego kolejnym angażu.

W 2010 w roli głównej w „Uncharted” miał wystąpić Mark Wahlberg. Jak widać pomysł na postać Nathana Drake'a uległ zmianie. Na ekranie zobaczymy bohatera w wieku nastoletnim, a będzie nim właśnie Tom Holland. Tym samym historia w filmie będzie stanowiła prequel do wydarzeń znanych z gry, aczkolwiek szczegóły scenariusza nie są jeszcze znane.

Ostatnią osobą, która zajmowała się tekstem był Joe Carnahan, autor scenariuszy do takich obrazów, jak „Przetrwanie” z Liamem Neesonem (w tym wypadku był też reżyserem) czy „W cieniu chwały” z Edwardem Nortonem. Zrezygnował on jednak z posady, ale zdążył oddać pierwszą wersję scenariusza. Innymi osobami, które wcześniej zajmowały się tym zadaniem byli David Guggenheim oraz Eric Warren Singer.

Reżyserem „Uncharted” został Shawn Levy, najlepiej znany ze swoich dokonań przy serialu „Stranger Things”, gdzie był producentem wykonawczym i reżyserem dwóch odcinków. Charles Roven, Avi Arad, Alex Gartner i Ari Arad będą producentami dzieła.

Młody Nathan Drake pojawił się w trzeciej odsłonie konsolowej serii, w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Zobaczcie fragment gameplaya:

Do tej pory zakładano, że obraz wejdzie do kin 30 czerwca 2017 roku. Jednak data ta zniknęła z kalendarza wydawniczego Sony.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.