Tom Holland nie wróci już do roli Spider-Mana? "No Way Home" ma być jego pożegnaniem z serią

15.10.2021 11:29
Tom Holland nie wróci już do roli Spider-Mana? "No Way Home" ma być jego pożegnaniem z serią Fot. JoJo Whilden/Everett Collection/East News

Tom Holland niedawno stwierdził, że "Spider-Man: No Way Home" może być jego zdaniem "końcem franczyzy" i przy okazji jego ostatnim występem jako Pajączek.

Tom Holland nie zagra już Spider-Mana?

Niedługo w kinach pojawi się film "Spider-Man: No Way Home", który (jeśli wierzyć zwiastunowi) może być jedną z ważniejszych produkcji w historii Marvela, przedstawiając nam skakanie po różnych uniwersach i alternatywnych wymiarach.

Polecamy

Niedawno gwiazdor serii, Tom Holland, udzielił wywiadu portalowi Entertainment Weekly, który zrobił spory profil na temat nadchodzącego filmu "Spider-Man: No Way Home". Aktor raczej szczerze opowiedział o przyszłości całej serii i swoich relacjach z Zendayą i Jacobem Batalonem, z którymi zagrali we wszystkich 3 filmach (Batalon pojawił się również w "Infinity War"):

Tworzymy te filmy już od 5 lat. Stworzyliśmy naprawdę genialną relację w trójkę. Byliśmy ze sobą blisko przez cały ten czas.

Aktor dodał, że tworzenie tego filmu było nieco bardziej emocjonalne, niż zwykle:

Nagrywaliśmy scenę, która mogła być naszą ostatnią jako ta trójka. To złamało nam trochę serca, ale też przy okazji było ekscytujące, bo oznaczało, że otwieramy kolejny rozdział w naszych karierach. Naprawdę nie chciałbym przeżyć tego z innymi osobami, to był prawdopodobnie najlepszy dzień jaki miałem w profesjonalnym życiu. Nigdy chyba tak bardzo nie płakałem.

Polecamy

Tom Holland następnie dodał, że "No Way Home" ma być "końcem franczyzy" i wyjaśnił, że przyszłość tych postaci jest pod znakiem zapytania:

Wszyscy traktowaliśmy ten film jak koniec franczyzy. Moim zdaniem, jeśli będziemy mieli szczęście, by znów zagrać te postaci, to byłaby ich zupełnie inna wersja. To nie byłaby trylogia "Homecoming". Musielibyśmy zrobić chwilę przerwy, zbudować coś, co jest inne. Nie wiem, czy coś z tego będzie. Ale my traktowaliśmy "No Way Home" jak koniec naszych przygód, więc jest jak jest.

Produkcja ma zadebiutować już 17 grudnia 2021 roku. Reżyserem filmu jest Jon Watts, a w rolach głównych wystąpią Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, J.B. Smoove, Tony Revolori, Angourie Rice, Hannibal Buress i Alfred Molina. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.