07.06.2019 14:11

"Avengers: Endgame": Tom Holland i Chris Evans pokazali zakulisowe wideo i zdjęcia z planu

Od premiery "Avengers: Endgame" minął już ponad miesiąc, więc aktorzy coraz chętniej dzielą się nagraniami z przerw w pracy nad filmem. Tym razem zakulisowym wideo podzielił się Tom Holland.

Spider-Man
foto: kadr z wideo

"Avengers: Endgame" pojawił się w kinach 25 kwietnia 2019 roku i z miejsca stał się międzynarodowym przebojem, bijąc niemalże wszystkie rekordy popularności - w ciągu kilku tygodni od premiery zdołał zdobyć 2. miejsce na liście najlepiej zarabiających filmów wszech czasów i bardzo prawdopodobne, że w końcu produkcji uda się przeskoczyć wynik box-offisowy ustanowiony przez "Avatara" w 2010 roku. Jak sam tytuł wskazuje, "Avengers: Endgame" było kulminacją ponad 20 produkcji należących do MCU i w związku z tym, w filmie byliśmy świadkami śmierci kilku bohaterów.

Avengers: Endgame - Tom Holland pokazał zakulisowe wideo

Jednym z poległych okazał się być Iron Man, który poświęcił swoje życie, aby usunąć z rzeczywistości Thanosa i jego armię. W tym celu użył swojej rękawicy nieskończoności, jednak energia wydzielona przez kamienie była tak potężna, że Tony Stark zapłacił za ten czyn najwyższą cenę. "Endgame" kończy się pogrzebem herosa, na którym obecni są właściwie wszyscy superbohaterowie, których mieliśmy okazję widzieć w filmach z Marvel Cinematic Universe. I to właśnie za kulisy powstawania tej sceny zabrał nas Tom Holland w nowym wideo, które opublikował na swoim Instagramie.

W krótkim filmiku widzimy Marka Ruffalo, Chrisa Hemswortha w wydaniu "grubego Thora" oraz Benedicta Cumberbatcha. Panowie kręcą się w koło, wszystko nagrywając. Jedynym z aktorów, który zachowuje się w miarę poważnie jest Cumberbatch. Zobaczcie jak Tom Holland próbuje przeszkodzić w nagraniach swoim kolegom z "Avengers: Endgame":

"

Nie wiem czemu się tak bardzo stresuje podczas publikowania tego wideo. Przecież film już wyszedł. Wydaje mi się, że gdy Barry powiedział: "Nie przynoście swoich kamer", to usłyszeliśmy, żeby je wziąć. To najbardziej pamiętny dzień mojej kariery i przy okazji najdziwniejsze wesele, na którym kiedykolwiek byłem. "

Avengers Endgame nominowane do Oscara?
Avengers Endgame nominowane do Oscara?
Przeczytaj także Czy "Avengers: Endgame" ma szansę na Oscara? Znamy odpowiedź członka Akademii

Chris Evans pokazał zdjęcia z ostatniego dnia pracy nad Avengers: Endgame

Na profilu Jimmy'ego Richa, asystenta Roberta Downeya Juniora pojawiło się natomiast zdjęcie ubrudzonego Chrisa Evansa z jego ostatniego dnia w roli Kapitana Ameryki. Trzeba przyznać, że aktor wygląda na niemalże wycieńczonego. Zobaczcie sami:

Najbliższym filmem z serii Marvel Cinematic Universe jest "Spider-Man: Far From Home", który zadebiutuje już 2 lipca 2019 roku. W zwiastunach widzimy, że wydarzenia z "Avengers: Endgame" będą miały ogromny wpływ na fabułę kolejnych przygód Pajączka. Po przygodach Ścianołaza nadejdzie kompletnie nowa faza MCU, która niewątpliwie przyciągnie do kin miliony osób na całym świecie. 

Tagi: Avengers Spider-Man Tom Holland Marvel Avengers 4