28.11.2017 15:50

Tom Holland przygotowuje się do roli w filmie na podstawie popularnej gry „Uncharted”?

Aktor wcielający się w Spider-Mana w ostatnich filmach MCU przymierza się do roli młodego Nathana Drake'a ze słynnej serii „Uncharted”.

Tom Holland przygotowuje się do roli w filmie na podstawie popularnej gry „Uncharted”?
foto: kadr z wideo

O tym, że ma powstać film na podstawie popularnej serii gier wideo „Uncharted” mówi się już od lat. Wśród potencjalnych reżyserów, producentów i aktorów wymieniano wiele znanych nazwisk, jednak żadna z wcześniejszych prognoz się nie sprawdziła. W 2016 roku ogłoszono, że film ostatecznie wyreżyseruje Shawn Levy, znany przede wszystkim jako producent i reżyser kilku odcinków „Stranger Things”. Od kilku miesięcy mówi się natomiast, że w główną rolę wcieli się znany z roli Spider-Mana Tom Holland. Film ma bowiem stanowić prequel do wydarzeń przedstawionych w serii gier i opowiadać o młodym Nathanie Drake’u, którego gracze mieli okazję zobaczyć w „Uncharted 3: Oszustwo Drake’a”.

ucharted 1

Choć nic nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, z publikacji Hollanda na Instagramie wynika, że pogłoski dotyczące jego udziału w filmie mogą okazać się prawdą. Młody aktor do zamieszonego na swoim profilu wideo przedstawiającego grę „Uncharted: The Nathan Drake Collection” dołączył bowiem podpis „dla celów badawczych”.

Fan, który udostępnił wideo Hollanda na swoim Twitterze, uznał je za oficjalne potwierdzenie udziału młodego aktora w produkcji, jednak my proponujemy poczekać na ogłoszenie obsady przez wytwórnię. Na razie żadne szczegóły nie zostały jednak potwierdzone, więc nieznana jest też ani data rozpoczęcia zdjęć, ani potencjalna data premiery filmu. Jeśli jednak wersja z Tomem Hollandem i Shawnem Levym się potwierdzi, terminy produkcji będzie trzeba uzależnić od przyszłych planów Marvela względem postaci Spider-Mana i Netflixa w kontekście kolejnego sezonu „Stranger Things”

Natalia Hluzow
Tagi: Spider-Man Uncharted News