26.02.2020 14:05

Tom Holland potwierdził, że Sony miało plan na filmy o Spider-Manie, gdyby ten nie wrócił do MCU

Aktor znany z filmów MCU promuje ostatnio swój najnowszy film "Naprzód", animację Pixara, w której występuje wraz z Chrisem Prattem. Holland chętnie zdradza także ciekawostki dotyczące Spider-Mana.

Tom Holland
foto: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jeszcze parę miesięcy temu fani Marvel Cinematic Universe bali się, że to koniec przygód Spider-Mana w ich ulubionym filmowym uniwersum. Na szczęście dzięki działaniom Toma Hollanda i ówczesnego szefa Disneya, Boba Igera, Marvel i Sony doszły do porozumienia, a los Pajączka w filmach Marvel Studios został przedłużony o kilka lat. Jak się jednak okazuje, filmowy oddział japońskiej korporacji miał spore plany wobec Spider-Mana.

Tom Holland o przyszłości Spider-Mana

Tak przynajmniej stwierdził Tom Holland, który promuje obecnie film Pixara o tytule "Naprzód". Aktor udzielił niedawno wywiadu telewizji MTV International, w którym przyznał, że Sony podzieliło się z nim planami dotyczącymi filmów o Pajęczaku. Te miały być naprawdę niezłe. 

"

Przyszłość Spider-Mana w rękach Sony wciąż była bardzo, ale to bardzo jasna i przejrzysta. Tom Rothman i Amy Pascal mieli świetne pomysły dotyczące tego, jak Spidey miał opuścić MCU, a także byli pewni, że stworzą film godny tej postaci. "

Powrót do przyszłości
Powrót do przyszłości
Przeczytaj także Robert Downey Jr i Tom Holland w „Powrocie do przyszłości”. Zobacz gwiazdy Marvela w akcji [WIDEO]

Holland nie krył jednak zadowolenia z tego, że przygody jego postaci będą się jednak rozgrywały w MCU:

"

Co nie zmienia faktu, że jestem szczęśliwy z powrotu do MCU i ponownego posiadania tej drużyny. Mam wrażenie, że tu jest teraz jego miejsce. Dziękuję bardzo Bobowi Igerowi i Tomowi Rothmanowi za to, że pozwolili mi być częścią procesu przywrócenia go do domu. To było ciekawe doświadczenie, dzięki któremu teraz mogę się chwalić, że uratowałem Spider-Mana. "

Aktor przyznał też, że gdy pierwszy raz zadzwonił do Boba Igera w sprawie Spider-Mana, to był "naprawdę pijany". Obiecał też byłemu szefowi Disneya, iż "zabierze go na rundkę", kiedy tylko Iger pojawi się w Londynie i będzie miał trochę czasu. Film "Spider-Man 3" z Tomem Hollandem w roli głównej pojawi się w kinach 16 lipca 2021 roku.

Bob Iger i Tom Holland
Bob Iger i Tom Holland
Przeczytaj także Szef Disneya: "Tom Holland wisi mi piwo za uratowanie Spider-Mana"
Tagi: News Spider-Man Tom Holland