Kolejna wpadka Hollanda. Aktor urządził quiz dla fanów Marvela. I od razu zdradził odpowiedzi

30.04.2020 13:44
Kolejna wpadka Hollanda. Aktor urządził quiz dla fanów Marvela. I od razu zdradził odpowiedzi Fot. . face to face/FaceToFace/REPORTER

Młody aktor Tom Holland jest najbardziej znany z roli Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe. Wczoraj wieczorem, tj. w środę 29 kwietnia Brytyjczyk urządził specjalny quiz dla fanów Marvela. Problem w tym, że od razu zadając pytanie, omyłkowo zdradzał odpowiedzi.

Quiz na temat filmów Marvela powstał we współpracy Toma ze swoimi braćmi, Samem, Harrym i Paddym, występującymi pod wspólnym szyldem – The Brother's Trust. Jest to organizacja charytatywna, założona przez Nikki i Doma Hollandów, rodziców Toma.

Przeczytaj także

W ramach promocji organizacji, a także aby umilić czas fanom Marvela siedzącym w domach podczas kwarantanny, Tom wraz z braćmi przygotowali specjalny quiz wiedzy o produkcjach Marvela. Podczas wydarzenia na żywo, którego zapis jest teraz dostępny na Instagramie aktora, Tom wyciągał kartki z pytaniami, odpowiadał na sugestie fanów i pił z kubka z Iron Manem. W tle przygrywała muzyka z filmu „Avengers: Koniec gry”.

Wpadka Hollanda

Podczas quizu aktor czytał pytania ze specjalnie przygotowanych kartek. Sęk tkwi w tym, że z tyłu zapisane były odpowiedzi. Co więcej – tuż za plecami aktora znajdowała się biała tablica z kartkami, na których z dużym prawdopodobieństwem znajdywały się odpowiedzi na większość pytań.

Przeczytaj także

To kolejna tego typu wpadka aktora, który swego czasu podzielił się ze światem plakatem do filmu „Avengers: Wojna bez granic”, gdy ten nie był jeszcze oficjalnie wypuszczony, czy zdradził inne informacje na temat filmów Marvel Cinematic Universe. Należy jednak zauważyć, że podnosząc kartki w ten sposób odpowiedzi widoczne były w odwróconej wersji.

Przeczytaj także

Quiz wiedzy o Marvelu – weź udział

Wideo-zapis całego quizu jest już dostępny na Instagramie Toma Hollanda

Wydarzenie oglądało na żywo ponad 120 tys. ludzi, a ponad godzinny stream stanowi także niezwykłe umilenie czasu dla fanów Marvela. Nieporadność Toma wydaje się natomiast zwyczajnie szczera i naturalna, co jedynie wzmaga pozytywny przekaz nagrania.

Czytaj także: Międzynarodowy Dzień Superbohatera. Wybieramy najlepszą postać z filmów [SONDA].

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.