Tom Holland wyjaśnił, że przyszłość Spider-Mana w Marvelu jest już przesądzona

25.02.2021 13:55
Tom Holland wyjaśnił, że przyszłość Spider-Mana w Marvelu jest już przesądzona Fot. Jay Maidment/Everett Collection/East News

Tom Holland niedawno wyjawił tytuł nowego filmu o Spider-Manie, a oprócz tego wypowiedział się na temat niepewnej przyszłości Pajączka w MCU. Ta jest już podobno przesądzona - przynajmniej tak stwierdził gwiazdor.

Co dalej ze Spider-Manem? Tom Holland odpowiada

Kilka lat temu, kiedy to Sony i Marvel Studios przez chwilę zawiesiło współpracę, wydawało się, że może nadejść koniec Spider-Mana w filmach MCU. Na szczęście dzięki interwencji lekko wstawionego Toma Hollanda u ówczesnego szefa Disneya, Boba Igera, Imperium Myszki Miki i Sony podały sobie dłonie. Firmy postanowiły stworzyć jeszcze jeden film solowy z Pajączkiem (nadchodzące "No Way Home") i udostępnić postać do jednej produkcji "z innymi bohaterami".

Polecamy

Według Toma Hollanda, ta umowa została już przekształcona, a los Spider-Mana jest już przesądzony - przynajmniej na jakiś czas. Jak powiedział w rozmowie z Collider:

Z tego co ja rozumiem, porozumienie zostało już zawarte. Chyba nie dojdzie już do żadnych sytuacji kryzysowych, jak przy... "Spider-Manie 2"? To chyba po "Far From Home" miało się pierwotnie skończyć porozumienie między Sony i Marvelem. Ale wydaje mi się, że to już koniec jakiś niespodzianek. Wiecie, ja jestem tylko aktorem. Byłem uczestnikiem kilku telefonów, ale mam wrażenie, że oni lubią ze sobą pracować i znaleźli sposób na to, by czerpać z tego korzyści. Ja jestem tylko dzieciakiem, który obserwuje sprzeczkę rodziców i nie do końca rozumie, co się dzieje. 

Polecamy

Co ciekawe, pojawia się teraz inny problem - kontrakt Hollanda skończy się wraz z premierą filmu "Spider-Man: No Way Home". Na szczęście młody aktor zapowiedział, że powróci do roli bez żadnego zawahania, więc fani nie mają się czym przejmować:

Po "Spider-Manie 3" kończy mi się umowa, ale od początku im powtarzałem, że jak będą mnie chcieli znowu, to wrócę bez cienia wątpliwości. Kocham tą pracę i bycie częścią tego wspaniałego świata. To zmieniło całkowicie moje życie. Jeśli będą mnie nadal chcieli, to wrócę, a jeśli nie, to odejdę w stronę zachodu słońca jako bardzo, ale to bardzo szczęśliwy człowiek. Wszystko dlatego, że to była niesamowita przygoda.

Niedługo Hollanda będziemy mogli obejrzeć w filmie "Cherry", który zadebiutuje na Apple TV+ już w marcu 2021 roku. Wspomniany film "Spider-Man: No Way Home" zadebiutuje już 17 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.