Tom Holland złamał nos na planie zdjęciowym: Kto powiedział, że aktorstwo to łatwizna?

Sergiusz Kurczuk
15.11.2017 14:16
Tom Holland złamał nos na planie zdjęciowym: Kto powiedział, że aktorstwo to łatwizna? Fot. Marvel studio / CTMG/East News

Młody aktor najwyraźniej nie ma szczęścia. Tom Holland trzeci raz w ciągu swojej kariery złamał nos. Na Twitterze pojawiło się nagranie przedstawiające jego obrażenia.

Jeśli tak dalej pójdzie, Tom Holland pobije jakiś rekord. Aktor po raz trzeci w karierze złamał nos podczas kręcenia zdjęć do jednego z nadchodzących filmów. To druga tego typu kontuzja Hollanda w ciągu minionych 3 miesięcy. Poprzednio wypadek miał miejsce na początku września 2017 roku na planie „Chaos Walking. Holland obecnie jest zaangażowany w co najmniej 2 produkcje - wcześniej wspomniany film oraz wciąż niezatytułowaną 4. część „Avengers”. Nie wiadomo, na planie którego filmu doszło do wypadku. O swoim drugim złamaniu Holland informował za pomocą Twittera. Tym razem na portalu pojawiło się wideo, dla fanów o mocnych nerwach. 

Kto powiedział, że aktorstwo to łatwizna, co? Złamany nos numer 3. Co za wspaniały sposób, żeby zakończyć film.

Dobrze, że udało mu się skończyć film. Przynajmniej już nie zrobi sobie krzywdy. Ze słów Hollanda można wnioskować, że prawdopodobnie wypadek miał miejsce na planie „Chaos Walking”. Zdjęcia do tego filmu rozpoczęto wcześniej niż do „Avengers 4”. Jednak wśród fanów pojawiły się spekulacje, że Holland złamał sobie nos, wykonując akrobacje jako Spider-Man. Ta teza jest prawdopodobna, bo Spidey w „Avengers 4” nie będzie raczej postacią pierwszoplanową. Jeśli jednak to byłby prawda, pajęczy zmysł gwiazdora ewidentnie szwankuje...

„Chaos Walking” zawita na kinowych ekranach w marcu 2019 roku. Premiera „Avengers 4” ma się odbyć dwa miesiące później. Jednak Holland jako Spider-Man pojawi się w „Infinity War” już 25 kwietnia 2018 roku. Mamy nadzieję, że aktor już nie złamie więcej nosa. W końcu do trzech razy stuka. Swoją drogą, to i tak lepiej, niż Jeremy Renner, który połamał sobie obie ręce!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.