"Tom i Jerry" - znamy datę premiery i szczegóły aktorskiego filmu

Kamil Kacperski
13.03.2019 11:43
"Tom i Jerry" - znamy datę premiery i szczegóły aktorskiego filmu Fot. kadr z serialu

Warner Bros. postanowił wziąć przykład z Disneya i przygotować aktorską wersję klasycznej bajki - padło na Toma i Jerry'ego. Kto zagra główną "ludzką" rolę w produkcji na podstawie bajki?

Tom i Jerry dołączą do bajkowego uniwersum Warner Bros. Tak naprawdę to nie, ponieważ coś takiego (jeszcze) nie istnieje. Dlatego też raczej nie powinniśmy się spodziewać crossoveru między kieszonkowymi stworkami a kotem i myszą, czy budowania filmowego uniwersum, w którym głównymi bohaterami będą postaci z bajek Hanna-Barbera. Nie mniej, film o Tomie i Jerrym jest faktem - w końcu produkcja ma nawet reżysera.

Tom i Jerry otrzymają aktorski film. Znamy datę premiery

Teraz film doczekał się również daty premiery. Tak przynajmniej donosi portal Deadline, według którego już w kwietniu 2021 roku na ekranach kin pojawi się "Tom i Jerry" w wersji aktorsko-animowanej. Film ma łączyć "normalnych" aktorów z postaciami animowanymi (jak "Detektyw Pikachu", czy "Kto wrobił Królika Rogera?"), a główną rolę w produkcji ma zagrać Jennifer Lawrence. To właśnie zdjęcie aktorki było wśród szkiców koncepcyjnych, które wyciekły na początku 2019 roku.

Z wiadomości insiderskich wynika jednak, że pod uwagę brane są jeszcze Zoey Deutch ("Zombieland"), Olivia Cooke ("Ready: Player One") oraz Kelly Marie Tran ("Gwiezdne Wojny: Epizod VIII - Ostatni Jedi").

Przeczytaj także

Potwierdzono także, że produkcje wyreżyseruje Tim Story, który ma na koncie "Fantastyczną Czwórkę" i "Fantastyczną Czwórkę: Narodziny Srebrnego Surfera". Na razie nie wiemy, kto napisze scenariusz "Toma i Jerry'ego".

Detektyw Pikachu - kiedy produkcja?

Na razie wśród oficjalnie zapowiedzianych i potwierdzonych filmów aktorsko-animowanych ze stajni Warner Bros. znajduje się m.in. "Detektyw Pikachu", który zadebiutuje już 31 maja 2019 roku. Jeśli chodzi zaś o inne kultowe bajki, które doczekają się wersji aktorskich, to na tym polu prym wiedzie Disney. Jeszcze w 2019 roku na ekranach kin zobaczymy bowiem "Dumbo", "Aladyna", a także wyczekiwanego "Króla Lwa". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.