Tomasz Kot i syn Arnolda Schwarzeneggera zagrają w thrillerze science fiction "Warning"

Sergiusz Kurczuk
28.03.2019 11:31
Patrick Schwarzenegger i Tomasz Kot|undefined Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News/WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Już niedługo Tomasz Kot ponownie wystąpi w międzynarodowej produkcji. Tym razem zagra z Patrickiem Schwarzeneggerem w thrillerze science fiction pod tytułem "Warning". Zdjęcia mają być kręcone w Polsce.

Sukces "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego sprawił, że Tomasz Kot został zauważony za Oceanem. Polski aktor na tyle spodobał się Hollywood, że trafił pod skrzydła słynnej amerykańskiej agencji aktorskiej. Efekty współpracy pojawiły się bardzo szybko. Kot jest brany pod uwagę jako członek obsady filmu Marvel Studios "The Eternals" oraz dostał rolę w nadchodzącym thrillerze science fiction pod tytułem "Warning".

Przeczytaj także

"Warning" - Tomasz Kot u boku Patricka Schwarzeneggera

Jak podaje serwis Deadline, wybrano aktorów, którzy wystąpią w pełnometrażowym debiucie Agaty Alexander. Film "Warning" ma być thrillerem science fiction, do którego scenariusz napisali Alexander, Rob Michaelson i Jason Kaye. Do tej pory w obsadzie filmu znaleźli się Alex Pettyfer ("Magic Mike"), Alice Eve ("W ciemność. Star Trek"), Annabelle Wallis ("Boss Level"), Benedict Samuel i Charlotte Le Bon ("The Walk. Sięgając chmur") oraz Thomas Jane ("Predator"). Dołączyli do nich Tomasz Kot, Patrick Schwarzenegger ("Daniel Isn’t Real"), Rupert Everett ("The Happy Prince"), Kylie Bunbury ("Wieczór gier") i Garance Marillier ("Mięso").

Tomasz Kot Fot. foto: Artur Zawadzki/REPORTER

Zdjęcia mają być kręcone w Polsce. Akcja filmu ma być osadzona w niedalekiej przyszłości i skupiać się na przeplatających się ze sobą losach różnych postaci, które będą odkrywać zawiłości życia. Skompletowanie obsady skomentowała producentka "Warning" - Cybill Lui z Anova Pictures.

Jestem niezmiernie podekscytowana tym, że udało się nam zgromadzić tę niesamowitą obsadę. Bogactwo ich talentu będzie potwierdzeniem skłaniającemu ku refleksji ambitnego pomysłu prowadzonego przez interesującą reżyserkę. Jesteśmy wstrząśnięci, że zdjęcia powstaną w Polsce, która ma bogatą historię kinematograficzną i niesamowite ekipy filmowe. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę ten film.

"Warning" - kiedy premiera?

Na razie prace nad "Warning" są na wczesnym etapie. Twórcy nie rozpoczęli jeszcze zdjęć, więc na premierę filmu przyjdzie nam poczekać co najmniej rok. Lui nie jest jedyną producentką "Warning". W pracach pomogą jej Staszek Dziedzic ("Obywatel Jones") i Klaudia Śmieja-Rostworowska ("High Life") z firmy Film Produkcja. Deadline nie zdradził, w którym polskim mieście odbędą się zdjęcia do filmu.

>>Zobacz też: "Hanna" - kiedy amerykański serial z Joanną Kulig trafi na Amazon Prime?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.