27.06.2019 09:41

Tomasz Oświeciński jak Ogar z "Gry o tron" i Jarosław Boberek w roli gangstera w pierwszym zwiastunie filmu "Fighter"

Twórcy filmu "Fighter" zamieścili w sieci pierwszy zwiastun produkcji, w której wystąpili Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski. Jak prezentuje się trailer?

kadr z filmu Fighter
foto: kadr z filmu Fighter

Miłośnicy filmów opowiadających o sportach walki powinni być zadowoleni. Już za kilka tygodni do kin wejdzie kolejna polska produkcja, przedstawiająca współczesnych gladiatorów, którzy staną na ringu i zmierzą się w pojedynku o wszystko. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji zatytułowanej "Fighter". Jak prezentuje się trailer?

"Fighter" - pierwszy zwiastun filmu

Z filmem "Fighter" wiąże się dość ciekawa historia. Początkowo produkcja miała nazywać się "Klatka", w jednej z głównych ról zapowiadano Eryka Lubosa, a całość miała nadzorować federacja KSW. Po jakimś czasie okazało się jednak, że powstaje drugi film o bardzo podobnej tematyce. Mowa o "Underdogu", reżyserowanym przez szefa KSW - Macieja Kawulskiego, w którym wystąpił Lubos. Twórcy "Klatki" zmodyfikowali nieco scenariusz i ogłosili pracę nad "Fighterem".

Eryk Lubos kontra Eryk Lubos. Producenci filmu „Klatka” komentują zamieszanie wokół dwóch produkcji o MMA z tym samym aktorem
Eryk Lubos kontra Eryk Lubos. Producenci filmu „Klatka” komentują zamieszanie wokół dwóch produkcji o MMA z tym samym aktorem
Przeczytaj także Eryk Lubos kontra Eryk Lubos. Producenci filmu „Klatka” komentują zamieszanie wokół dwóch produkcji o MMA z tym samym aktorem

W związku z tym opóźniła się premiera filmu. W końcu jednak zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji.

W rolach głównych wystąpili Piotr Stramowski (Tomek Janicki) i Mikołaj Roznerski (Marek "Pretty Boy" Chmielnicki). Główny bohater będzie byłą gwiazdą MMA, która przegrała walkę życia ze swoim największym rywalem. Przegrany Janicki ucieka z miasta i postanawia rozpocząć nowe życie. Niestety przeszłość daje o sobie znać i wkrótce życie Tomka komplikuje groźny gangster. Historia po część została zaprezentowana w trailerze.

Fighter
Fighter
Przeczytaj także Mikołaj Roznerski kontra Piotr Stramowski na pierwszym plakacie filmu "Fighter"

W zwiastunie pojawiają się również postacie drugoplanowe między innymi te grane przez Tomasza Oświecińskiego i Jarosława Boberka. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcielił się pierwszy z aktorów, ale jego charakteryzacja przywodzi na myśl... Ogara z "Gry o tron". Natomiast słynny z dubbingu Boberek zagrał wypomnianego wyżej szefa mafii, który trzyma w garści protagonistę.

Czy wybierzesz się do kina na "Fightera"?

"Fighter" - kiedy premiera filmu?

W obsadzie oprócz Stramowskiego, Roznerskiego, Boberka i Oświecińskiego pojawią się Aleksandra Szwed, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Mecwaldowski, oraz sportowcy: Marcin "Różal" Różalski, Daniel "Qczaj" KuczajAndrzej Fonfara, Robert Złotkowski, Krzysztof "Diablo" WłodarczykKrzysztof KosedowskiAndrzej Kostyra oraz Edward Durda. Produkcja trafi do kin 19 lipca 2019 roku.

Zobacz też: „Rambo” czy „Rocky”? Z kim kojarzy Ci się Sylvester Stallone? [SONDA]

Tagi: Zwiastuny Gra o tron Piotr Stramowski polskie filmy