Tomasz Sekielski stworzy trzeci film o pedofilii w kościele. Kiedy ukaże sę dokument?
25.06.2019 13:39
Tomasz Sekielski stworzy trzeci film o pedofilii w kościele. Kiedy ukaże sę dokument? Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Choć kontynuacja filmu "Tylko nie mów nikomu" nie ujrzała jeszcze światła dziennego, Tomasz Sekielski zapowiedział, że powstanie 3. część dokumentu.

Tomasz Sekielski wraz ze swym bratem Markiem stworzył film dokumentalny, który wstrząsnął Polską. 11 maja 2019 roku, zupełnie za darmo, na kanale YouTube ukazała się produkcja, którą dotychczas obejrzało przeszło 22 mln widzów. Twórca zapewniał wówczas, że zostało mu wystarczająco materiału, by film "Tylko nie mów nikomu" doczekał się kontynuacji. Jak się ostatnio okazało, dokumenty stanowić będą trylogię.

Tomasz Sekielski stworzy trzeci film o pedofilii w kościele

Po ogromnym sukcesie filmu "Tylko nie mów nikomu" Tomasz Sekielski przyznał, że powstanie kontynuacja. Twórca produkcji zapewniał, że nie tylko zostało mu trochę materiału, ale co ważniejsze, zgłosiło się do niego wiele osób pragnących opowiedzieć swoje wstrząsające historie. W niedzielę 23 czerwca 2019 roku, w czasie cyklu "Sekielski Sunday Night Live", dziennikarz potwierdził, że finalnie powstaną trzy części dokumentu. Zgodnie z jego słowami:

Kolejny film dotyczący przestępstw seksualnych duchownych zostanie wyemitowany jesienią. Mówiłem o tym, że będzie to październik, ale być może będzie to listopad, bo nie zamierzamy się spieszyć. Pewnie zakończymy to trzecią częścią jesienią 2020 roku.

Wygląda zatem na to, że trzecia część filmu "Tylko nie mów nikomu" ukaże się jesienią 2020 roku, zaś na część drugą przyjdzie nam poczekać o miesiąc dłużej niż dotychczas zapewniano. Obecnie Tomasz Sekielski pracuje również nad filmem dokumentalnym o SKOK-ach, który przedstawiać ma kulisy kas oszczędnościowych. Premiera planowana jest na wiosnę 2020 roku.

Zobacz też: Artyści i dziennikarze reagują na film "Tylko nie mów nikomu". Jeden z muzyków przyznał, że padł ofiarą księdza

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.