09.10.2019 14:18

Tommy Wiseau chce wyreżyserować 4. część "Spider-Mana"

Twórca legendarnego "The Room" zgłosił swoją kandydaturę na stołek reżyserski do 4. części przygód Spider-Mana.

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock

Tommy Wiseau zasłynął jako reżyser najgorszego filmu świata. "The Room" obrósł jednak takim kultem, że stał się nawet przedmiotem produkcji "The Disaster Artist" w reżyserii Jamesa Franco. Wiseau ze wszystkich sił usiłuje wykorzystać rozpoznawalność, jaką mu to zapewniło i usilnie pcha się do kina superbohaterskiego. Jak na razie z marnym skutkiem. Odrzucony przez uniwersum DC, zwrócił się w stronę Marvela. (Nie)sławny reżyser zgłosił właśnie swoją kandydaturę na posadę reżysera 4. części "Spider-Mana".

Tommy Wiseau chce wyreżyserować 4. część "Spider-Mana"

Tommy'ego Wiseau ciągnie do kina superbohaterskiego. Nasz domniemany rodak przymierzał się już do roli Jokera oraz usiłował wepchnąć się do obsady "Suicide Squad", dodając swoje nazwisko do grafiki promocyjnej. Uniwersum DC nie doceniło jednak jego talentu. Teraz wygląda na to, że Wiseau postanowił zwrócić się do konkurencji. Może Marvel nie pozostanie obojętny na reżyserski dar Tommy'ego?

Zobacz też: "Avengers: Friend Game" - zobacz połączenie hitu Marvela z "The Room"

Tak, dobrze widzicie. Tommy Wiseau zasugerował właśnie, jakoby miał objąć stołek reżyserski 4. części "Spider-Mana". Nie, nie tego z Tomem Hollandem, o którego batalię toczyli Disney i Sony. Mowa o nigdy nie powstałej kontynuacji trylogii Sama Raimiego. Kto wie, może byłby kolejny hit na miarę "The Room"?

Zobacz też: Tommy Wiseau i Greg Sestero odtworzyli scenę przesłuchania z "Mrocznego Rycerza"

Tagi: Film News Spider-Man Tommy Wiseau Marvel The Room