07.12.2017 11:35

Tommy Wiseau chce wystąpić w „Gwiezdnych Wojnach: Epizodzie IX”

Legendarny reżyser/aktor/scenarzysta/producent filmu „The Room” poprosił Marka Hamilla na Twitterze, by ten załatwił mu rolę w nowej części kosmicznej sagi o Skywalkerach. Chcielibyście zobaczyć Tommy'ego w Odległej Galaktyce?

Tommy Wiseau chce wystąpić w „Gwiezdnych Wojnach: Epizodzie IX”
foto: kadr z wideo

Cały świat czeka na premierę „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”, jednak Tommy Wiseau, będąc prawdziwym wizjonerem, patrzy już na odległą przyszłość. Ikona złego kina chce wystąpić w nowym, niezatytułowanym jeszcze, Epizodzie IX. A w jaki sposób wyraził swoją chęć? Pisząc o tym na Twitterze.

Wiseau opublikował na swoim oficjalnym koncie GIFa z uśmiechniętym Markiem Hamillem, który wciela się w Luke'a Skywalkera. Wizjoner-artysta podpisał ruchomy obrazek kultowym cytatem ze swojego filmu, a następnie ładnie poprosił aktora, by ten pomógł mu dostać rolę w „Gwiezdnych Wojnach”:

"

O, cześć Mark. Załatw mi rolę w następnych Gwiezdnych Wojnach. "

Wiseau nie można się dziwić, w końcu kto nie chciałby zagrać w „Gwiezdnych Wojnach”? Oczywiście oprócz Daisy Ridley, ale nawet ona powiedziała, że jej słowa zostały źle odebrane. A jak reżyser/scenarzysta odnalazłby się w odległej galaktyce? Sądząc po tym fanowskim filmiku przygotowanym przez kanał PistolShrimp, Tommy wypadłby śpiewająco:   

O Wiseau będzie niedługo głośno za sprawą filmu „The Disaster Artist”, który jest zainspirowany prawdziwym życiem reżysera. W niego samego zaś wciela się James Franco. Film będzie miał polską premierę 22 stycznia 2017 roku. Natomiast „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” w kinach zobaczymy już od 14 grudnia 2017 roku.

Chcecie Tommy'ego Wiseau w nowych „Gwiezdnych Wojnach”?

Kamil Kacperski
Tagi: News Star Wars Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi