Tommy Wiseau chce wystąpić w „Gwiezdnych Wojnach: Epizodzie IX”

Kamil Kacperski
07.12.2017 11:35
Tommy Wiseau chce wystąpić w „Gwiezdnych Wojnach: Epizodzie IX” Fot. kadr z wideo

Legendarny reżyser/aktor/scenarzysta/producent filmu „The Room” poprosił Marka Hamilla na Twitterze, by ten załatwił mu rolę w nowej części kosmicznej sagi o Skywalkerach. Chcielibyście zobaczyć Tommy'ego w Odległej Galaktyce?

Cały świat czeka na premierę „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”, jednak Tommy Wiseau, będąc prawdziwym wizjonerem, patrzy już na odległą przyszłość. Ikona złego kina chce wystąpić w nowym, niezatytułowanym jeszcze, Epizodzie IX. A w jaki sposób wyraził swoją chęć? Pisząc o tym na Twitterze.

Wiseau opublikował na swoim oficjalnym koncie GIFa z uśmiechniętym Markiem Hamillem, który wciela się w Luke'a Skywalkera. Wizjoner-artysta podpisał ruchomy obrazek kultowym cytatem ze swojego filmu, a następnie ładnie poprosił aktora, by ten pomógł mu dostać rolę w „Gwiezdnych Wojnach”:

O, cześć Mark. Załatw mi rolę w następnych Gwiezdnych Wojnach.

Wiseau nie można się dziwić, w końcu kto nie chciałby zagrać w „Gwiezdnych Wojnach”? Oczywiście oprócz Daisy Ridley, ale nawet ona powiedziała, że jej słowa zostały źle odebrane. A jak reżyser/scenarzysta odnalazłby się w odległej galaktyce? Sądząc po tym fanowskim filmiku przygotowanym przez kanał PistolShrimp, Tommy wypadłby śpiewająco:   

O Wiseau będzie niedługo głośno za sprawą filmu „The Disaster Artist”, który jest zainspirowany prawdziwym życiem reżysera. W niego samego zaś wciela się James Franco. Film będzie miał polską premierę 22 stycznia 2017 roku. Natomiast „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” w kinach zobaczymy już od 14 grudnia 2017 roku.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.