25.09.2018 10:29

Tommy Wiseau i Greg Sestero odtworzyli scenę przesłuchania z „Mrocznego Rycerza”

Tommy Wiseau jako Joker i Greg Sestero w roli Batmana. Czy trzeba coś dodawać?

Tommy Wiseau i Greg Sestero odtworzyli scenę przesłuchania z „Mrocznego Rycerza”
foto: Nerdist/YouTube

Twórcy i aktorzy wcielający się w główne role w kultowym „The Room” postanowili spróbować swoich sił w słynnej scenie z filmu „Mroczny Rycerz”. Druga część trylogii Christophera Nolana przez wielu fanów kina uznawana jest za najlepszy film o Batmanie w historii. Wszystko za sprawą genialnej roli Heatha Ledgera, który wcielił się w Księcia zbrodni w Gotham. Czy Tommy Wiseau dorównał tej roli?

Twórcy „The Room” odtworzyli scenę z „Mrocznego Rycerza”

Za remakiem sceny z filmu Nolana stoi portal Nerdist. To nie pierwsza okołobatmanowa internetowa produkcja serwisu we współpracy z Wiseau. Kiedy twórcy filmu „Joker” szukali aktora do głównej roli, powstała taśma castingowa, w której autor „The Room” udowadniał swoim talentem, że nadaje się na wroga Batmana. Niestety producenci tego nie dostrzegli, ale Wiseau i tak wcielił się w Jokera, odtwarzając słynną scenę przesłuchania. W roli Batmana oczywiście Greg Sestero, który słynie z roli Marka. 

Dla porównania zamieszczamy oryginalną scenę. Mamy nadzieję, że się nie pomyliliście. Chcielibyście zobaczyć remake całego filmu w wersji twórców „The Room”?

Czy powinien powstać remake „Mrocznego Rycerza” w wykonaniu Tommy'ego Wiseau i Grega Sestero?

To nie pierwsza wspólna produkcja Wiseau i Sestero w ostatnim czasie. W czerwcu 2018 roku twórcy powołali do życia film „Best F(r)iends: Volume 2”, w których wystąpili w głównych rolach. Finalnie Księcia Zbrodni z Gotham w filmie „Joker” zagra Joaquin Phoenix. Produkcja ruszyła z produkcją i do sieci trafiły pierwsze zdjęcia przedstawiające go w tej roli. Solowa historia Jokera trafi do kin 4 października 2019 roku. Natomiast film „The Room” dzięki uprzejmości Tommy'ego Wiseau można oglądać za darmo na serwisie YouTube

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Christopher Nolan Christian Bale Batman Tommy Wiseau Joker The Room