02.07.2019 12:07

Tommy Wiseau i Greg Sestero tworzą serial rozgrywający się w kosmosie. Będzie Kapitan Bomba 2.0?

Twórca legendarnego "The Room" i bohater filmu biograficznego "The Disaster Artist" zaangażował się w nowy projekt. Zobaczcie pierwszy odcinek "SpaceWorld" z Tommym Wiseau i Gregiem Sestero w rolach głównych.

Tommy Wiseau
foto: kadr z wideo

Panowie odpowiedzialni za kultowy "The Room" ponownie połączyli siły. Tym razem ich nowym "dzieckiem" jest animowana seria sci-fi na YouTubie, która nosi tytuł "SpaceWorld". Jednym z głównych założeń programu było naśmiewanie się ze wszystkich żartów o tym, że Tommy Wiseau może pochodzić nie z tej ziemi. Do sieci trafił odcinek pilotażowy zatytułowany "A Good Lesson".

Tommy Wiseau stworzył serial animowany o kosmicznym łowcy nagród

Wiseau wciela się w serialu w tajemniczego łowcę nagród o pseudonimie TX, który poszukuje swojego prawdziwego domu - niestety nic o nim nie wie. Greg Sestero jest natomiast jego nemezis o imieniu Drogol. Bohater ma być najbardziej krwawym zabójcą w całym uniwersum. Razem podróżują po wszechświecie pełnym możliwości, technologii i (jak sami określają) głupoty. Zobaczcie pierwszy odcinek "SpaceWorld":

kadr z filmu Big Shark
kadr z filmu Big Shark
Przeczytaj także "Big Shark" - zobacz oficjalny zwiastun nowego filmu Tommy'ego Wiseau

Cóż, "Kapitan Bomba" to nie jest, ale może serial ma spory potencjał. W oficjalnym opisie możemy przeczytać, że serial ma być połączeniem "Gwiezdnych wojen" i "The Room":

"

To jest ten rodzaj serialu, który powstaje, gdy science-fiction rozpuszcza włosy, zdejmuje buciory i postanawia być po prostu jedną wielką głupotą. "

W głównych rolach oprócz Tommy'ego Wiseau i Grega Sestero usłyszymy również takich aktorów, jak: Georgia Smith (Worfus), Brock LaBorde (Computer Person), Akul Dang (Sherbert Brown) and Mikey Felton (Bleebee). Serial został stworzony przez Brocka LaBorde'a z dużym wkładem artystycznym ze strony Wiseau i Sestero. Na razie przyszłość "SpaceWorld" pozostaje nieznana.

Tagi: Seriale Tommy Wiseau The Room