Fani zmontowali zwiastun filmu DC z Tommym Wiseau w roli Jokera

Natalia Hluzow
13.02.2018 13:55
Fani zmontowali zwiastun filmu DC z Tommym Wiseau w roli Jokera Fot. kadr z wideo

Słynny twórca równie słynnego filmu „The Room” poinformował świat, że chciałby zobaczyć się w roli Jokera. Fani szybko zrealizowali jego marzenie, montując zwiastun filmu DC z jego udziałem. 

Tommy Wiseau słynie z wielu rzeczy, m.in. ze swoich pragnień dotyczących wielkich ról w wielkich filmach. Jeszcze w grudniu 2017 roku opowiadał o tym, jak bardzo chciałby wystąpić w 9. części „Gwiezdnych wojen”, teraz - na fali doniesień, że Todd Phillips poszukuje odtwórcy głównej roli do solowego filmu o Jokerze - Wiseau za pośrednictwem Twittera zgłosił swoją kandydaturę. Nie zraził go nawet fakt, że reżyser zamierza zatrudnić Jaquina Phoenixa, jeśli tylko aktor zgodzi się przyjąć jego propozycję. Tommy słynie bowiem także z tego, że bezkrytycznie wierzy w swoje marzenia. 

Tommy Wiseau w zwiastunie filmu o Jokerze

Trudno mu się dziwić. W końcu mimo niewielkich umiejętności, jego największe marzenia dotychczas się spełniały. Jego dzieło „The Room” w końcu stało się hitem, a on sam tytułowym bohaterem oscarowego filmu „The Disaster Artist” Jamesa Franco, co uczyniło go jedną z najczęściej wyszukiwanych w internecie osób. I choć jego szanse na występ w solowym filmie Jokera są raczej marne, fani mimo wszytko postanowili go w nim umieścić, montując zwiastun składający się z fragmentów „The Room” i „Mrocznego rycerza”. Efekt możecie zobaczyć poniżej:

Cóż... po obejrzeniu tego zwiastuna pozostaje tylko zadać sobie pytanie „Wiseau serious?” i życzyć Tommy'emu Wiseau powodzenia w spełnianiu kolejnych marzeń.

Film o Tommym Wiseau

Aktualnie w kinach można oglądać komedię „The Disaster Artist”, w której James Franco odtworzył 25 minut filmu „The Room”, a także stworzył wybitną kreację aktorską wcielając się w postać Wiseau. Film miał swoją premierę 9 lutego 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.