Fani zmontowali zwiastun filmu DC z Tommym Wiseau w roli Jokera

Natalia Hluzow
13.02.2018 13:55
Fani zmontowali zwiastun filmu DC z Tommym Wiseau w roli Jokera Fot. kadr z wideo

Słynny twórca równie słynnego filmu „The Room” poinformował świat, że chciałby zobaczyć się w roli Jokera. Fani szybko zrealizowali jego marzenie, montując zwiastun filmu DC z jego udziałem. 

Tommy Wiseau słynie z wielu rzeczy, m.in. ze swoich pragnień dotyczących wielkich ról w wielkich filmach. Jeszcze w grudniu 2017 roku opowiadał o tym, jak bardzo chciałby wystąpić w 9. części „Gwiezdnych wojen”, teraz - na fali doniesień, że Todd Phillips poszukuje odtwórcy głównej roli do solowego filmu o Jokerze - Wiseau za pośrednictwem Twittera zgłosił swoją kandydaturę. Nie zraził go nawet fakt, że reżyser zamierza zatrudnić Jaquina Phoenixa, jeśli tylko aktor zgodzi się przyjąć jego propozycję. Tommy słynie bowiem także z tego, że bezkrytycznie wierzy w swoje marzenia. 

Tommy Wiseau w zwiastunie filmu o Jokerze

Trudno mu się dziwić. W końcu mimo niewielkich umiejętności, jego największe marzenia dotychczas się spełniały. Jego dzieło „The Room” w końcu stało się hitem, a on sam tytułowym bohaterem oscarowego filmu „The Disaster Artist” Jamesa Franco, co uczyniło go jedną z najczęściej wyszukiwanych w internecie osób. I choć jego szanse na występ w solowym filmie Jokera są raczej marne, fani mimo wszytko postanowili go w nim umieścić, montując zwiastun składający się z fragmentów „The Room” i „Mrocznego rycerza”. Efekt możecie zobaczyć poniżej:

Cóż... po obejrzeniu tego zwiastuna pozostaje tylko zadać sobie pytanie „Wiseau serious?” i życzyć Tommy'emu Wiseau powodzenia w spełnianiu kolejnych marzeń.

Film o Tommym Wiseau

Aktualnie w kinach można oglądać komedię „The Disaster Artist”, w której James Franco odtworzył 25 minut filmu „The Room”, a także stworzył wybitną kreację aktorską wcielając się w postać Wiseau. Film miał swoją premierę 9 lutego 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.