Tony Stark i Vulture w 2. zwiastunie „Spider-Man: Homecoming”

Jakub Gańko
29.03.2017 09:39
Tony Stark i Vulture w 2. zwiastunie „Spider-Man: Homecoming” Fot. kadr z wideo

Premiera najnowszego widowiska Marvela coraz bliżej! Obejrzyjcie nowy zwiastun filmu o Człowieku-Pająku z Tomem Hollandem.

Tom Holland to już trzeci filmowy Spider-Man - po Tobeyu Maguirze i Andrew Garfieldzie - na przestrzeni ostatnich 15 lat. Wszystko wskazuje jednak na to, że jako część oficjalnego uniwersum filmowego Marvela, ten zostanie z nami na dłużej. Pierwszy raz widzieliśmy go w epizodzie w „Kapitan Ameryka - wojny bohaterów”. Aktor podpisał kontrakt na trzy duże filmy poświęcone Spider-Manowi, a także trzy kolejne gościnne występy w innych produkcjach Marvela.

Pierwszy z pełnowymiarowych obrazów poświęconych Człowiekowi-Pająkowi to „Spider-Man: Homecoming”, który znamy już z pierwszego trailera, a także zdjęć z planu oraz sceny, w której pajęczy mutant zatrzymuje złodzieja rowerów, co mogło być hołdem oddanym włoskiemu reżyserowi Vittorio De Sice, autorowi kultowej pozycji kina włoskiego neorealizmu, „Złodziei rowerów”.

Teraz przyszła pora na kolejny oficjalny zwiastun, który obejrzycie poniżej:

W nowej zapowiedzi obok Toma Hollanda możemy zobaczyć Roberta Downeya Jr., który powraca do roli Tony'ego Starka, a także Michaela Keatona jako Vulture'a i Marisę Tomei wcielającą się w postać cioci May. W filmie pojawi się też z pewnością wiele nawiązań do wydarzeń z poprzednich obrazów z uniwersum Marvela.

Co ciekawe, zapowiedziany przez wytwórnię Sony spin-off o Venomie... nie będzie z nim w żaden sposób powiązany. Może to oznaczać, że w filmie tym nie pojawi się nawet Spider-Man, co byłoby dość szokującym zagraniem. Sytuację potwierdził reżyser „Spider-Man: Homecoming”, Jon Watts.

Te dwa filmy nie będą ze sobą połączone. Ten o Venomie nie jest częścią świata Marvela, więc naprawdę intryguje mnie, czym się okaże. Nic o nim nie wiem. Z racji tego, że nie będzie powiązany z „Homecoming”, nie będzie też z nim kolidował. Na razie jestem skupiony wyłącznie na moim dziele.

„Spider-Man: Homecoming” trafi na ekrany polskich kin już 14 lipca 2017 roku. Wcześniej, bo 5 maja 2017 swoją premierę będą mieli „Strażnicy Galaktyki 2”.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.