"Toy Story 4": Abelard Giza w nowym zwiastunie animacji

Natalia Hluzow
16.11.2018 15:35
"Toy Story 4": Abelard Giza w nowym zwiastunie animacji Fot. kadr ze zwiastuna "Toy Story 4"

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź filmu "Toy Story 4". Jej głównymi bohaterami są Kwaku i Buniek, którym głosów użyczyli słynni polscy komicy.

Ożywione zabawki stworzone przez studio Pixar w 1995 roku powracają do kin! "Toy Story 4" trafi wprawdzie na ekrany dopiero latem 2019, jednak już teraz pojawiają się pierwsze zwiastuny animacji. Po teaserze wprowadzającym tajemniczą postać Forky'ego, w sieci pojawił się kolejny materiał promujący film. Tym razem Chudy i Buzz Astral występują w nim tylko gościnnie. Gwiazdami zwiastuna są natomiast Kwaku i Buniek, którym głosów w polskiej wersji językowej użyczyli Aberald Giza i Wojciech Tremiszewski.

"Toy Story 4" - zwiastun #2

W związku z odległą datą premiery "Toy Story 4", nieznane są na razie szczegóły fabularne nowej produkcji Disney/Pixar. Również najnowszy teaser nie zdradza żadnych nowin dotyczących nadchodzących przygód Chudego i spółki. W zamian za to oferuje zabawny dialog pomiędzy nowymi postaciami.

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

Pierwszy film z serii "Toy Story" trafił do kin w 1995 roku, ostatni z dotychczasowych zadebiutował na ekranach 8 lat temu. Nikt nie spodziewał się chyba, że Pixar zdecyduje się na kontynuację opowieści o zabawkach Andy'ego, kiedy w kwietniu 2018 ogłoszono "Toy Story 4". A jednak kowboj Chudy i astronauta Buzz Astral powracają z porcją nowych przygód i nowych towarzyszy. Czym zaskoczą nas tym razem? Przekonamy się 9 sierpnia 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.