"Toy Story 4": Chudy i Buzz Astral poznają nowe zabawki w 2. zwiastunie filmu Disneya

21.05.2019 15:44
"Toy Story 4": Chudy i Buzz Astral poznają nowe zabawki w 2. zwiastunie filmu Disneya Fot. kadr z wideo

Disney opublikował nowy zwiastun serialu "Toy Story 4", w którym głównymi bohaterami są oczywiście dawne zabawki Andy'ego, ale także nowi przyjaciele i wrogowie.

W sieci 21 maja 2019 roku pojawił się nowy oficjalny zwiastun filmu "Toy Story 4". Kontynuacja przygód Chudego i spółki była wyjątkowo niespodziewanym ruchem ze strony DIsneya i Pixar, ponieważ zakończenie 3. części można było uznać za idealne dokończenie całej trylogii. Twórcy stwierdzili jednak, że jest jeszcze wiele historii w tym świecie, które twórcy chcieli opowiedzieć, a także rozszerzyć markę w nowych, niespodziewanych kierunkach. 

Toy Story 4 - nowy zwiastun filmu

Co słychać u naszych bohaterów? Nic specjalnego - wciąż wplątują się w kłopoty i dzięki mocy przyjaźni oraz sprytnego planowania starają się z nich wydostać. Wiecie, tak jak w 3 poprzednich filmach. Zresztą zobaczcie sami:

Niedawno reżyser Josh Cooley udzielił wywiadu portalowi Comicbook.com, w którym przyznał, że twórcy nie chcieli jeszcze opuścić świata przedstawionego w poprzednich częściach:

To jest pytanie wśród wszystkich pytań. My kochamy koniec "Toy Story 3", bo on świetnie zamyka historię Chudego i Andy'ego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy jeszcze sporo rzeczy do powiedzenia i planujemy kontynuować historię Chudego.

Przeczytaj także

"Toy Story 4" będzie też zawierał mnóstwo nowych bohaterów - wśród nich usłyszymy m.in. Keanu Reevesa w postaci Duke'a Kabooma. Cooley stwierdził, że Reeves był jedyną osobą, która mogłaby się wcielić w tą postać:

Stworzyliśmy Duke'a Cabooma i dopiero potem zaczęliśmy się zastanawiać, kto miałby go u nas zagrać. Chcieliśmy koniecznie jakiegoś Kanadyjczyka. Na pierwszym miejscu był u nas Keanu Reeves, który był podekscytowany naszą propozycją. Od razu zaczął mnie wypytywać o tego bohatera - jaki on jest? Skąd jest?

Film "Toy Story 4" zadebiutuje w Polsce już 9 sierpnia 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.