"Toy Story 4": Chudy i Buzz Astral poznają nowe zabawki w 2. zwiastunie filmu Disneya

21.05.2019 15:44
"Toy Story 4": Chudy i Buzz Astral poznają nowe zabawki w 2. zwiastunie filmu Disneya Fot. kadr z wideo

Disney opublikował nowy zwiastun serialu "Toy Story 4", w którym głównymi bohaterami są oczywiście dawne zabawki Andy'ego, ale także nowi przyjaciele i wrogowie.

W sieci 21 maja 2019 roku pojawił się nowy oficjalny zwiastun filmu "Toy Story 4". Kontynuacja przygód Chudego i spółki była wyjątkowo niespodziewanym ruchem ze strony DIsneya i Pixar, ponieważ zakończenie 3. części można było uznać za idealne dokończenie całej trylogii. Twórcy stwierdzili jednak, że jest jeszcze wiele historii w tym świecie, które twórcy chcieli opowiedzieć, a także rozszerzyć markę w nowych, niespodziewanych kierunkach. 

Toy Story 4 - nowy zwiastun filmu

Co słychać u naszych bohaterów? Nic specjalnego - wciąż wplątują się w kłopoty i dzięki mocy przyjaźni oraz sprytnego planowania starają się z nich wydostać. Wiecie, tak jak w 3 poprzednich filmach. Zresztą zobaczcie sami:

Niedawno reżyser Josh Cooley udzielił wywiadu portalowi Comicbook.com, w którym przyznał, że twórcy nie chcieli jeszcze opuścić świata przedstawionego w poprzednich częściach:

To jest pytanie wśród wszystkich pytań. My kochamy koniec "Toy Story 3", bo on świetnie zamyka historię Chudego i Andy'ego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy jeszcze sporo rzeczy do powiedzenia i planujemy kontynuować historię Chudego.

Przeczytaj także

"Toy Story 4" będzie też zawierał mnóstwo nowych bohaterów - wśród nich usłyszymy m.in. Keanu Reevesa w postaci Duke'a Kabooma. Cooley stwierdził, że Reeves był jedyną osobą, która mogłaby się wcielić w tą postać:

Stworzyliśmy Duke'a Cabooma i dopiero potem zaczęliśmy się zastanawiać, kto miałby go u nas zagrać. Chcieliśmy koniecznie jakiegoś Kanadyjczyka. Na pierwszym miejscu był u nas Keanu Reeves, który był podekscytowany naszą propozycją. Od razu zaczął mnie wypytywać o tego bohatera - jaki on jest? Skąd jest?

Film "Toy Story 4" zadebiutuje w Polsce już 9 sierpnia 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.