"Toy Story 4" - Disney pokazał klip z filmu przedstawiający postać Keanu Reevesa

Kamil Kacperski
10.06.2019 12:17
"Toy Story 4" - Disney pokazał klip z filmu przedstawiający postać Keanu Reevesa Fot. kadr z wideo

W sieci pojawił się nowy oficjalny fragment filmu o gadających zabawkach, w którym Chudy i Bou poznają Duke'a Cabooma (w tej roli Keanu Reeves). Zobaczcie wideo.

Już niedługo w USA zadebiutuje film "Toy Story 4", który opowie kontynuację historii znanej z oryginalnej trylogii o przygodach Chudego i spółki. Produkcja jest mocno promowana w mediach, w związku z czym niemalże codziennie pojawiają się nowe spoty telewizyjne czy plakaty dotyczące nowego "Toy Story". Tym razem twórcy zdecydowali się pokazać scenę, w której wspomniany Chudy poznaje Duke'a Cabooma.

Toy Story 4 - nowy klip prezentuje postać Keanu Reevesa

Caboom jest starym znajomym Bou, samozwańczym "najlepszym kaskaderem w całej Kanadzie", a przy okazji bardzo lubi prezentować swoje umiejętności... pozowania. Cała sytuacja jest wyraźnie niezręczna dla Chudego, który nie wie jak ma zareagować na to, co widzi. Postać Keanu Reevesa kończy cały fragment, kiedy pyta się Bou: "Co cię sprowadza z powrotem tutaj?". Zobaczcie oficjalny fragment "Toy Story 4":

Keanu Reeves udzielił również zakulisowego wywiadu, w którym opowiedział z entuzjazmem o procesie produkcyjnym i współpracy z Tomem Hanksem, czy Timem Allenem, który w oryginalnej wersji językowej "Toy Story" wcielają się kolejno w Chudego i Buzza Astrala. Aktor przyznał, że nie mógł uwierzyć, że twórcy chcą go obsadzić w filmie dla dzieci, ale chętnie skorzystał z tej okazji. 

Przeczytaj także

Toy Story 4 - data premiery

Niestety z "Toy Story 4" jest jeden ogromny problem - Amerykanie będą mogli obejrzeć film już 21 czerwca 2019 roku, natomiast polska premiera jest zaplanowana dopiero na 9 sierpnia 2019 roku, czyli prawie półtora miesiąca po debiucie w USA. Jednak jak sugerują pierwsze reakcje krytyków na film Disneya, warto czekać na kolejną odsłonę przygód Chudego, Buzza, Bou i reszty zwariowanej ekipy.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.