04.02.2019 07:43

"Toy Story 4" - zobaczcie nowy zwiastun filmu z Super Bowl

Finał ligi NFL to nie tylko święto dla fanów amerykańskiego sportu - to również wspaniała okazja do zaprezentowania swoich nadchodzących produkcji filmowych. Z tej możliwości skorzystał Disney, który zaprezentował nowy spot promocyjny "Toy Story 4". Zobaczcie wideo.

Toy Story 4
foto: kadr z wideo

Nowy spot telewizyjny został wyemitowany podczas Super Bowl 53 i trwa zaledwie 30 sekund. Nie mniej, daje nam pierwszy rzut oka na nową wersję pastereczki Bou, ukochanej Chudego z oryginalnej trylogii. Niestety, nowy materiał promujący "Toy Story 4" nie zdradza nam zbyt dużo informacji o fabule. Widzimy za to, że Buzz Astral staje się "niewolnikiem" w wesołym miasteczku. Tam właśnie dzielny żołnierz poznaje Kwaka i Bunia, którzy w polskiej wersji językowej są grani przez Abelarda Gizę i Wojtka Tremiszewskiego. 

Toy Story 4 - spot z Super Bowl

Niestety, na razie materiał nie jest jeszcze dostępny w języku polskim, zachęcamy więc do obejrzenia oryginalnej, anglojęzycznej wersji nowego spotu promującego "Toy Story 4":

Filmy nadchodzące w roku 2019. Najbardziej wyczekiwane tytuły najbliższych 12 miesięcy
Filmy nadchodzące w roku 2019. Najbardziej wyczekiwane tytuły najbliższych 12 miesięcy
Przeczytaj także Filmy nadchodzące w roku 2019. Najbardziej wyczekiwane tytuły najbliższych 12 miesięcy

Trudno nie odnieść jednak wrażenia, że Disney nieco zmarnował tegoroczny Super Bowl. Owszem, w sieci pojawiły się również spoty "Avengers: Endgame" i "Kapitan Marvel", ale finał NFL był świetną okazją do pokazania "Gwiezdnych wojen IX", "Króla Lwa" albo "Aladyna", czyli filmów, o których wiemy mniej, niż o "Toy Story 4".

Toy Story 4 z nowym zwiastunem

A cóż wiemy na temat "Toy Story 4"? Niezbyt wiele - m.in. Tom Hanks zdradził w 2018 roku, że finał filmu "ma być ekstremalnie wzruszający", a sam Disney poinformował, iż w produkcji pojawi się Keanu Reeves. Wcześniej opublikowane opisy fabuły mówiły zaś o tym, że zabawki wyruszą na poszukiwania pastereczki Bou, która jednak wydaje się być cała i zdrowa w powyższym spocie. Kto wie, może sceny ze spotu odbywają się jeszcze sprzed jej porwania?

Czy film dorówna poprzednim częściom serii? Tego dowiemy się 9 sierpnia 2019 roku, kiedy "Toy Story 4" trafi do kin.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Disney Toy Story