29.08.2019 10:27

Travis Fimmel z "Wikingów" zagra główną rolę w thrillerze sci-fi "Zone 414"

Gwiazdor wcielający się w Ragnara w hitowym serialu History pojawi się w nowym filmie sci-fi, gdzie zagra prywatnego detektywa starającego się rozwiązać zagadkę zaginięcia pewnej dziewczynki.

Travis Fimmel
foto: Splash News/EAST NEWS

Jak podaje serwis Variety, Travis Fimmel zagra główną rolę w filmie "Zone 414", który wyreżyseruje debiutujący Andrew Baird. Scenarzystą produkcji jest Bryan Edward, a film będzie sprzedawany wytwórniom na nadchodzącym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, gdzie reprezentowany będzie przez firmę Highland Film Group.

Travis Fimmel wystąpi w thrillerze sci-fi

Twórcy podzielili się opisem filmu - akcja "Zone 414" rozgrywa się w kolonii przyszłości, zamieszkanej przez zaawansowane humanoidalne roboty. W niewyjaśnionych okolicznościach córka jej założyciela znika. Ten zatrudnia do jej odszukania prywatnego detektywa Davida Carmichaela (w tej roli Travis Fimmel). Mężczyźnie pomaga Jane, zaawansowana i samoświadoma sztuczna inteligencja.

foto: Travis Fimmel (Wikingowie)
foto: Travis Fimmel (Wikingowie)
Przeczytaj także Gwiazda "Wikingów" jednym z bohaterów serialu Ridleya Scotta "Raised by Wolves"

W trakcie podróżowania po niebezpiecznej żelaznej dżungli, David i Jane szybko rozumieją, że sprawa jest poważniejsza, niż się pierwotnie wydawało. Poznają szczegóły zagadki, która prowadzi ich do tajemniczych, nielegalnych i niejasnych początków tytułowego Zone 414 i prawdziwego znaczenia tego miasta robotów. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć już w listopadzie 2019 roku.

Film będzie wyprodukowany przez Andrew Bairda, Martina Brennana, Jiba Polhemusa oraz Deborah Shaw-Kolar. Producentami wykonawczymi zostali Mark Huffam oraz Bryan Edward Hill.

Fimmel jest najbardziej znany z roli Ragnara Lothbroka w "Wikingach". Obecnie pracuje przy "Raised by Wolves" w reżyserii Ridleya Scotta dla stacji telewizyjnej TNT. Niedługo zobaczymy go w towarzystwie Kate Beckinsale, Jasona Sudeikisa, Adriena Brody'ego, Jillian Bell, Commona, Kena Jeonga i Johna Malkovicha w nadchodzącej komedii "El Tonto" w reżyserii Charliego Daya. Data premiery "Zone 414" pozostaje nieznana. 

Zobacz także: "Wikingowie" skończą się po 6. sezonie. Powstanie spin-off serialu

Tagi: News Wikingowie