18.10.2019 10:52

Trzecia część "Ant-Mana" jednak powstanie? Pojawiły się przecieki

Czy będzie nam dane zobaczyć kolejną część przygód Scotta Langa w roli najmniejszego z superbohaterów Marvela? Na to wygląda.

Foto: materiały prasowe Marvel Studios
Foto: materiały prasowe Marvel Studios

Scott Lang jako Ant-Man, aka najmniejszy superbohater w świecie Marvela, zgromadził wokół swojej osoby pokaźną liczbę fanów. Zabawny, nieco niezdarny i przede wszystkim - najbardziej ludzki z superherosów, bawił nas już w dwóch filmach w całości poświęconych jego osobie. Po zakończeniu Infinity Sagi i napływie wielu nowych projektów, fani Scotta obawiali się, że kontynuacja jego przygód nigdy nie powstanie. Wygląda na to, że byli w błędzie.

"Ant-Man 3" jednak powstanie?

Kevin Faige (prezes Marvel Studios) zasugerował w ubiegłym tygodniu, że nic jeszcze nie jest przesądzone. Zapewnił fanów, że w przypadku postaci, które pozostały w uniwersum, nigdy nie możemy być pewni tego, co się wydarzy. Teraz amerykańskie media, powołując się na wiarygodne źródło, donoszą, że prace nad 3. częścią "Ant-Mana" właśnie ruszyły

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Przeczytaj także Fan Marvela odkrył, że "Ant-Man" przepowiedział przyszłość całego MCU

Decyzja miała zapaść dwa tygodnie temu. Zdjęcia do filmu miałyby ruszyć latem 2021 roku. Zatem, "Ant-Man 3" wchodziłby w skład 5. fazy Kinowego Uniwersum Marvela. O samym filmie rzecz jasna nie wiemy nic, poza tym, że w roli głównej miałby powrócić Paul Rudd. Jednakże, dopóki informacje te nie padną z ust samego Kevina Faige, nie należy uznawać tego za pewnik. 

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - naliza naukowa analnej teorii o pokonaniu Thanosa przez Ant-Mana [WIDEO] 

Tagi: Film News Ant-Man Marvel Paul Rudd