Trzecia część "Ant-Mana" jednak powstanie? Pojawiły się przecieki

18.10.2019 10:52
Trzecia część "Ant-Mana" jednak powstanie? Pojawiły się przecieki Fot. materiały prasowe Marvel Studios

Czy będzie nam dane zobaczyć kolejną część przygód Scotta Langa w roli najmniejszego z superbohaterów Marvela? Na to wygląda.

Scott Lang jako Ant-Man, aka najmniejszy superbohater w świecie Marvela, zgromadził wokół swojej osoby pokaźną liczbę fanów. Zabawny, nieco niezdarny i przede wszystkim - najbardziej ludzki z superherosów, bawił nas już w dwóch filmach w całości poświęconych jego osobie. Po zakończeniu Infinity Sagi i napływie wielu nowych projektów, fani Scotta obawiali się, że kontynuacja jego przygód nigdy nie powstanie. Wygląda na to, że byli w błędzie.

"Ant-Man 3" jednak powstanie?

Kevin Faige (prezes Marvel Studios) zasugerował w ubiegłym tygodniu, że nic jeszcze nie jest przesądzone. Zapewnił fanów, że w przypadku postaci, które pozostały w uniwersum, nigdy nie możemy być pewni tego, co się wydarzy. Teraz amerykańskie media, powołując się na wiarygodne źródło, donoszą, że prace nad 3. częścią "Ant-Mana" właśnie ruszyły

Przeczytaj także

Decyzja miała zapaść dwa tygodnie temu. Zdjęcia do filmu miałyby ruszyć latem 2021 roku. Zatem, "Ant-Man 3" wchodziłby w skład 5. fazy Kinowego Uniwersum Marvela. O samym filmie rzecz jasna nie wiemy nic, poza tym, że w roli głównej miałby powrócić Paul Rudd. Jednakże, dopóki informacje te nie padną z ust samego Kevina Faige, nie należy uznawać tego za pewnik. 

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - naliza naukowa analnej teorii o pokonaniu Thanosa przez Ant-Mana [WIDEO] 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.