15.11.2019 14:31

Trzecia część "Obecności" będzie zupełnie inna niż poprzednie. Co wiemy o filmie?

Odtwórca roli Eda Warrena wypowiedział się na temat 3. części "Obecności". Twierdzi, że film znacznie różni się od poprzedników.

Foto: materiały prasowe/ Warner Bros. Pictures
Foto: materiały prasowe/ Warner Bros. Pictures

"Obecność" to szalenie popularna seria grozy, w której śledzimy losy małżeństwa demonologów. Dotychczas ukazały się dwie odsłony, które zasadniczo się od siebie nie różniły. Ed i Lorraine Warren ruszali na pomoc rodzinom nękanym przez siły nieczyste. W obu przypadkach mieliśmy do czynienia z poczciwymi rodzinami i nawiedzonymi domami. Wygląda na to, że trzecia część przełamie ten schemat.

"Obecność 3" powiewem świeżości? Film ma być inny niż poprzednie

Patrick Wilson (filmowy Ed Warren) udzielił ostatnio wywiadu portalowi The Hollywood Reporter. Choć nie chciał zdradzić żadnych konkretów, przyznał w trakcie rozmowy, że "Obecność 3" będzie krokiem w zupełnie nową stronę. Choć to wciąż to samo uniwersum, trzecia odsłona ma znacznie różnić się od swoich poprzedników.

"

Proces tworzenia był fantastyczny i wywołuje zupełnie inne odczucia. To wciąż ten sam trzon, to wciąż historia Eda i Lorraine. Znów rzucamy bohaterom wyzwanie, z jakim nie mieli wcześniej do czynienia, ale film będzie ciekawym dodatkiem do uniwersum, bo to coś zupełnie innego. "

Foto: kadr z filmu "Obecność 2"/ Warner Bros. Pictures
Foto: kadr z filmu "Obecność 2"/ Warner Bros. Pictures
Przeczytaj także Twórcy "Obecności" stworzą nową franczyzę grozy opartą na faktach. O czym opowie?

O fabule "Obecności 3" wiemy w zasadzie niewiele. Amerykańskie media donoszą, że w filmie poznamy historię człowieka skazanego za morderstwo. Ma on jednak zapewniać o swojej niewinności, utrzymując, że zbrodni dokonał demon, który go opętał. W rolach głównych powrócą Patrick Wilson i Vera Farmiga. Stanowisko reżysera objął tym razem Michael Chaves, a James Wan pełni funkcję producenta. "Obecność 3" wejdzie do kin 10 września 2020 roku.

Zobacz też: Jakie horrory ukażą się w 2020 roku?

Tagi: Film News Obecność Horror