Twarz Josha Brolina na majtkach Jasona Momoy. Gwiazdor "Aquamana" stworzył własną linię bieliźniarską?

19.06.2019 16:14
Twarz Josha Brolina na majtkach Jasona Momoy. Gwiazdor "Aquamana" stworzył własną linię bieliźniarską? Fot. kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Na Instagramie Josha Brolina pojawiło się tajemnicze zdjęcie - męskie majtki z jego podobizną. Aktor twierdzi, że to element linii bieliźniarskiej stworzonej przez Jasona Momoę.

Wśród twardzieli Hollywood nie ma drugiego takiego aktora jak Jason Momoa. Gwiazdor "Gry o tron" i "Aquamana" zasłynął nie tylko swoimi rolami, ale przede wszystkim tym, jakim człowiekiem jest na co dzień. Niejednokrotnie pokazał, że ma dystans do show biznesu i samego siebie. Podobnie zresztą jak jego trochę starszy kolega po fachu - Josh Brolin. Według odtwórcy Cable'a z "Deadpoola 2" i Thanosa z serii "Avengers" Momoa stworzył własną linię bieliźniarską. Brolin poinformował o tym w mediach społecznościowych, zamieszczając nietypowe zdjęcie.

Jason Momoa stworzył serię majtek? Tak twierdzi Josh Brolin

Na Instagramie Brolina pojawiło się zdjęcie męskich majtek. Być może dla internetowych influencerów i ich followersów to chleb powszedni, ale fotka aktora przykuwa uwagę z powodu dość istotnego szczegółu. W miejscu krocza widnieje wizerunek aktora. Według Brolina to pierwsza odsłona nowego przedsięwzięcia Momoy - linii bieliźniarskiej dla mężczyzn. Pod fotografią pojawił się opis, który rozjaśnia kuriozalną sytuację.

Wkrótce w sprzedaży: Linia bielizny Jasona Momoy, którą rozpoczyna seria "Legends". Czy chciałeś przeżyć kiedyś chwilę intymności z Joshem Brolinem? Cóż, teraz możesz spełnić swoje marzenie! Zdobądź trójpak za 20 dolarów albo dwudziestopak za o wiele więcej! Codziennie noś nową parę, podczas czytania jego postów, kiedy on będzie spoczywał na twoim... Nieważne. W tym miesiącu seria Josh Brolin "Legends" stworzona przez samego Aquamana: Jasona Momoę. W następnym miesiącu wdo sklepów trafi John Stamos.

Przeczytaj także

Cała akcja to prawdopodobnie żart, słynących z poczucia humoru aktorów. Momoa nie pozostał dłużny i odpisał Brolinowi w komentarzu pod zdjęciem.

Moje Broliny.

Trudno powiedzieć, czy majtki z twarzą Josha Brolina rzeczywiście trafią kiedyś do sprzedaży. Nie wykluczone, że za namową fanów Momoa naprawdę wcieli w życie szalony plan swojego kolegi. Nie ukrywamy, że byłoby to całkiem zabawne. Szczególnie dla miłośników kina i fanów Brolina, Momoy oraz wspomnianego w poście Johna Stamosa.

 

Zobacz też: Jason Momoa skomentował finał "Gry o tron": Drogon powinien spalić Jona!

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.