Twórca "Ghostbusters 3" o współpracy z Finnem Wolfhardem, Mckenną Grace i Carrie Coon

10.06.2019 13:05
Twórca "Ghostbusters 3" o współpracy z Finnem Wolfhardem, Mckenną Grace i Carrie Coon Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER; kadr z wideo; AdMedia / Splash News/EAST NEWS; Brian To / WENN.com/agestock/East News

Jason Reitman, twórca zbliżającego się sequela "Ghostbusters", skomentował współpracę z trójką głównych aktorów.

Niezatytułowany sequel kultowego filmu "Ghostbusters", określany aktualnie jako po prostu "Ghostbusters 3", wejdzie do kin już latem 2020 roku. Obecnie niewiele wiemy na temat produkcji, z wyjątkiem nazwisk trójki aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów. Właśnie na ich temat wypowiedział się ostatnio twórca filmu.

Twórca "Ghostbusters 3" o współpracy z Finnem Wolfhardem, Mckenną Grace i Carrie Coon

Jason Reitman jest zarówno reżyserem jak i scenarzystą filmu "Ghostbusters 3". W jednym z ostatnich wywiadów opowiedział on o współpracy z Finnem Wolfhardem, Mckenną Grace i Carrie Coon. Trójka aktorów wcieli się w filmie w rodzinę, która posiada tajemnicze powiązania z oryginalną ekipą Pogromców Duchów.

Cóż mogę powiedzieć bez zdradzania szczegółów fabuły? To trójka naprawdę wspaniałych aktorów!

O istnieniu Carrie Coon dowiedziałem się, gdy zobaczyłem ją w "Zaginionej dziewczynie", gdy niejako skradła dla siebie cały film. Potem zobaczyłem ją w "Fargo" i wówczas objawiła się dla mnie jako ktoś na kogo patrzysz i myślisz „muszę znaleźć sposób żeby pracować z tą osobą”. Zacząłem nawet pisać kwestie jej głosem, bo wiedziałem już, że będzie idealna.

Carrie Coon, Foto: MGM TELEVISION / Album/EAST NEWS

Sercem projektu jest 12-letnia bohaterka, w którą wciela się Mckenna Grace. Dziewczynka opisywana jest jako "dziecko nauki", a wycieki z taśm castingowych sugerują, że będzie to postać autystyczna.

Mckennę Grace widziałem w filmie "I, Tonya", gdzie była naprawdę wyjątkowa. Potem była młodą Kapitan Marvel. Gdy przyszła na czytanie, była fantastyczna.

No i jeszcze Finn Wolfhard. Cóż więcej mogę o nim powiedzieć poza tym, że jest doskonały? Ciężko mi się wypowiadać nie zdradzając niczego z fabuły filmu. Powiem wam tylko, że będą duchy, będzie polowanie na duchy i będzie bardzo strasznie.  

McKenna Grace, foto: Steve Dietl/Netflix/The Hollywood Archiv/agefotostock/East News
Przeczytaj także

Finn Wolfhard, Mckenna Grace i Carrie Coon – przygotowania do ról w "Ghostbusters 3"

Jason Reitman wypowiedział się również w kwestii przygotowania aktorów do występu w filmie.

Grace kocha "Ghostbusters". Ma pełno zdjęć z dzieciństwa w stroju Pogromców Duchów, a gdy poznała mojego ojca [reżysera oryginalnej franczyzy – przyp. red.] zaczęła płakać.

Dzieliliśmy również bardzo wzruszający moment. Pamiętam jak kiedyś widziałem nagranie, na którym Steven Spielberg informuje Henry'ego Thomasa, że dostał rolę Elliota w "E.T." i Henry zaczyna płakać. Podobną sytuację miałem z Mckenną, gdy jej powiedziałem.

Rzadko kiedy ma się okazję powiedzieć aktorowi osobiście, że otrzymał rolę w filmie. Mi się udało z Mckenną i z miejsca zaczęła płakać. Była bardzo podekscytowana i od razu zaczęła rysować obrazy Ghostbusters do naszego biura. Jeśli szukacie fana Pogromców Duchów to nie znajdziecie większego niż Mckenna Grace. Dlatego tak bardzo się cieszę, że to ona jest w samym centrum wydarzeń w filmie.

Również Finn Wolfhard, zdaniem reżysera, jest solidnie przygotowany do występu w filmie, gdyż niejako posiada już doświadczenie w tej kwestii. W 2. sezonie "Stranger Things" odkrywany przez Finna Mike Wheeler na Halloween przebrał się właśnie za jednego z członków Pogromców Duchów.

Finn przeszedł już pierwszy trening, nosił strój Pogromców Duchów, więc jest gotowy. A Carrie Coon jest rzecz jasna wielką fanką, więc również jest przygotowana.

Foto: kadr z serialu "Stranger Things" Fot. Foto: kadr z serialu "Stranger Things"

"Ghostbusters 3" – premiera, obsada

Szczegóły fabuły filmu "Ghostbusters 3" są na ten moment nieznane. W rolach głównych wystąpią Carrie Coon, Mckenna Grace i Finn Wolfhard. Premiera produkcji zaplanowana jest na 10 lipca 2020 roku.

Zobacz też: Do kogo zadzwonicie? Do Pogromców duchów! Zobaczcie teaser "Ghostbusters 3"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.