Twórca „Ricka i Morty'ego” z optymizmem mówi o 4. sezonie serialu

Sergiusz Kurczuk
27.04.2018 12:41
Twórca „Ricka i Morty'ego” z optymizmem mówi o 4. sezonie serialu Fot. kadr z serialu Rick i Morty

Fani „Ricka i Morty'ego” są zawiedzeni, że Adult Swim nie zmówił kontynuacji serialu. Dan Harmon nie boi się jednak o przyszłość przygód szalonego naukowca i jego nierozgarniętego wnuka. 

„Rick i Morty” to serial, który zgromadził rzeszę fanów na całym świecie. Do tej pory ukazały się 3. sezony przygód tytułowych bohaterów, którzy wędrują przez różne wymiary w poszukiwaniu przygód. Niestety miłośnicy animacji zmartwili się, kiedy podano informację o tymczasowym wstrzymaniu serialu. Twórcy Adult Swim - bloku, w którym emitowano „Ricka i Morty'ego” nie zdecydowali się na zamówienie 4. sezonu. Fani wpadli w popłoch, bojąc się, że więcej nie zobaczą historii o szalonym naukowcu i jego wnuczku. Co o przyszłości serialu sądzi jeden z twórców „Ricka i Morty'ego”

„Ricka i Morty” sezon 4. - Dan Harmon o przyszłości produkcji

Twórca serialu opowiadał o kłopotach negocjacyjnych z Adult Swim w podkaście Kevina Smitha. Podczas tegorocznego Tribeca Film Festival serwis Den of Geek zapytał Dana Harmona o szczegóły 4. sezonu. Okazuje się, że nie jest tak źle, jakby się mogło wydawać. 

W tym momencie jestem optymistycznie nastawiony. Negocjacje są trudne. To jest bezprecedensowa sytuacja i każdy podchodzi do niej naprawdę bardzo spokojnie i chce, żeby umowa doszła do skutku, byśmy mogli zacząć pracę. Tylko tyle mogę powiedzieć.

Do tej pory Harmon dość negatywnie wypowiadał się w mediach społecznościowych na temat przedstawicieli Adult Swim, w których widzi bezdusznych panów w garniturach. Zarówno on, jak i Justin Roiland, są bardzo zaangażowani w serial. Dla twórców „Ricka i Morty'ego” praca przy animacji to coś więcej niż zarabianie pieniędzy. Przede wszystkim to ich pasja. Być może z tego powodu „Rick i Morty” odniósł tak duży sukces i stał się popkulturowym fenomenem

Ze słów Harmona wynika, że fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość, ale póki co można wywnioskować, że 4. sezon serialu kiedyś powstanie. Niestety na razie nie wiadomo kiedy.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.