Twórcy "Bohemian Rhapsody" idealnie odtworzyli "Crazy Little Thing Called Love" z występu Queen na Live Aid

Aleksandra Degórska
01.02.2019 16:32
Twórcy "Bohemian Rhapsody" idealnie odtworzyli "Crazy Little Thing Called Love" z występu Queen na Live Aid Fot. kadr z wideo

Rami Malek idealnie odtworzył ruchy sceniczne Freddiego Mercury'ego. Przekonajcie się sami!

Każdy fan Queen rozpływa się na samą myśl koncertu Queen podczas Live Aid w 1985 roku. Charytatywną imprezę zorganizował Bob Geldof wraz z Midgem Urem, by zebrać pieniądze dla głodujących w Etiopii. Występ na tym koncercie był jednym z ważniejszych momentów w karierze zespołu, bowiem Queen ukradł wszystkim show i w czasie krótkiego występu porwał tłum.  

Twórcy "Bohemian Rhapsody" idealnie odtworzyli "Crazy Little Thing Called Love" z występu Queen na Live Aid

W momencie Live Aid kończy się film biograficzny o Queen "Bohemian Rhapsody". Rami Malek, który zagrał Freddiego Mercury'ego wyznał, że cała ekipa zagrała w całości scenę koncertu Queen na Live Aid. Okazuje się, że twórcy "Bohemian Rhapsody" wiernie oddali cały występ - Rami Malek poruszał się identycznie jak Freddie Mercury. W produkcji jednak zabrakło wykonania "We Will Rock You" oraz "Crazy Little Thing Called Love", które za to znajdziemy na wydaniu DVD.

Przeczytaj także

W sieci pojawiło się już nagranie "Crazy Little Thing Called Love" z filmu. Teraz twórcy udostępnili wideo, w którym porównano koncert Queen z filmem. Czy rzeczywiście Rami Malek dobrze grał Freddiego Mercury'ego, który wywijał na scenie z gitarą?

"Bohemian Rhapsody" z szansą na Oscary

Produkcja o Queen otrzymała aż 5 nominacji do Oscara w kategoriach Najlepszy film, Najlepszy aktor pierwszoplanowy, Najlepszy montaż, Najlepszy montaż dźwięku oraz Najlepszy miks dźwięku. Twórcy "Bohemian Rhapsody" mogą pochwalić się dwoma statuetkami Złotych Globów w kategoriach Najlepszy film dramatyczny oraz Najlepszy aktor dramatyczny. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.