09.10.2018 13:46

Twórcy „Rambo 5” wybrali partnerkę głównego bohatera. Która aktorka dołączyła do obsady filmu?

W filmie „Rambo 5: Last Blood” dzielnemu wojakowi towarzyszyć będzie równie odważna dziennikarka. Twórcy filmu wybrali aktorkę, która się w nią wcieli. 

Twórcy „Rambo 5” wybrali partnerkę głównego bohatera. Która aktorka dołączyła do obsady filmu?
foto: kadr z filmu Rambo 5

Fani serii „Rambo” nie mogą się doczekać, a sceptycy przecierają oczy ze zdumienia. Chodzi oczywiście o 5. część przygód Johna Rambo, której podtytuł brzmi „Last Blood”. O kontynuacji przygód nieustraszonego weterana Hollywood myślało już jakiś czasem temu, chcąc zmienić gatunek z kina akcji na horror. Na szczęście tak się nie stało, ale w „Rambo 5” pojawi się zmiana. Grany przez Sylvestra Stallone główny bohater tym razem nie będzie prezentował swoich niesamowitych umiejętności militarnych na żadnym froncie wojennym. Krwawa rzeź będzie rozgrywać się w Meksyku, gdzie Rambo stanie oko w oko z narkotykowymi kartelami. W walce z gangsterami pomoże mu piękna dziennikarka. Twórcy filmu wybrali już aktorkę, która wcieli się w postać. U boku Stallone'a zobaczymy Paz Vegę.

„Rambo 5” - Paz Vega jako partnerka Sylvestra Stallone

Informację jako pierwszy podał portal The Hollywood Reporter. Vega zagra Carmen Delgado. Kobieta będzie zajmować się sprawą meksykańskiego handlu narkotykami. Kiedy gangsterzy porwą jej młodszą siostrę, połączy siły z Rambo, by pokonać niegodziwców i ocalić dziewczynę. 

Paz Vega

Paz Vega to hiszpańska aktorka, która jest znana z takich filmów jak „Porozmawiaj z nią” Pedro Almodovara„Trudne słówka” czy „Dwa światy”, więc do tej pory nie miała okazji zaprezentować swojego talentu w amerykańskim kinie akcji. Jak duet sprawdzi się w akcji? Przekonamy się za jakiś czas.

„Rambo 5” - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo kiedy „Rambo 5: Last Blood” trafi do kin. Na razie rozpoczęto zdjęcia do filmu, o czym na bieżąco informuje sam Sylvester Stallone. Sly nie tylko wcieli się w Johna Rambo, ale również jest współautorem scenariusza (wraz z Mattem Cirulnickiem). Rezyserem produkcji został Adrian Grunberg. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Rambo Sylvester Stallone