17.05.2019 08:40

"Tylko nie mów nikomu" - TVN pokaże dokument Sekielskich o pedofilii w kościele

W telewizji pojawiły się spoty, które zapowiadają, że "Tylko nie mów nikomu" pojawi się również na antenie TVN-u. Kiedy produkcja Sekielskich zadebiutuje na TVN?

"Tylko nie mów nikomu" - TVN pokaże dokument Sekielskich o pedofilii w kościele
foto: kadr z wideo

Film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" autorstwa braci Sekielskich spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony polskiego społeczeństwa. W niecały tydzień od premiery produkcja zdobyła ponad 18 milionów wyświetleń na YouTubie, a także doczekała się swojej telewizyjnej premiery - film 16 maja 2019 roku pokazała na swojej antenie Wirtualna Polska. Teraz "Tylko nie mów nikomu" pojawi się również w jednej z największych polskich telewizji - TVN zapowiedział bowiem, że również pokaże film Sekielskiego.

Tylko nie mów nikomu - kiedy emisja na TVN?

W nowych spotach reklamowych telewizja poinformowała, że "Tylko nie mów nikomu" zostanie wyemitowane już dzisiaj (17 maja 2019 roku) o godzinie 23:00, zaraz po filmie "Avengers". Wygląda też na to, że decyzja została podjęta zaledwie kilka dni temu, ponieważ w oficjalnym programie obecnym na stronie TVN wciąż przy tej godzinie widnieje film "Człowiek o żelaznych pięściach". Informację potwierdziły również portale Media2.pl i Wirtualne Media.

"Tylko nie mów nikomu" w ciągu kilku dni od premiery wywołał ogólnopolską dyskusję dotyczącą roli kościoła w życiu społeczeństwa i bezkarności członków duchowieństwa, którą zaprezentowano w filmie Sekielskich. Produkcja spotkała się z komentarzami ze strony członków branży medialnej, muzycznej i filmowej, a także samych księży. Niektórzy z nich twierdzili, że dokument jest bardzo potrzebny społecznie, inni zaś starali się zbagatelizować sytuacje pokazane w "Tylko nie mów nikomu".

Tylko nie mów nikomu
Tylko nie mów nikomu
Przeczytaj także "Tylko nie mów nikomu" - Tomasz Sekielski potwierdził, że powstanie druga część dokumentu o księżach pedofilach

Sam dziennikarz przyznał, że zgłosiły się do niego kolejne ofiary, które chcą opowiedzieć swoją historię i Sekielski zapowiedział, iż nakręci drugą część filmu dokumentalnego o pedofilii. Na razie zajmuje się jednak produkcją poświęconą aferze SKOK.

Film "Tylko nie mów nikomu" zadebiutował na YouTubie 11 maja 2019 roku o godzinie 14:30. W ciągu pierwszych dwóch dni doczekał się prawie 7 milionów wyświetleń, a po niecałym tygodniu produkcję obejrzano ponad 18 milionów razy. Wirtualna Polska pokazała film 16 maja, natomiast TVN wyemituje dokument 17 maja o godzinie 23:00.

Tagi: News