16.05.2019 16:21

"Tylko nie mów nikomu" w telewizji. Kiedy i gdzie można obejrzeć film braci Sekielskich o księżach pedofilach?

Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" trafi na antenę Telewizji WP. Internetowa stacja planuje trzy pokazy kontrowersyjnego dokumentu o pedofilach w sutannach.

Tylko nie mów nikomu
foto: kadr z filmu Tylko nie mów nikomu

Film "Tylko nie mów nikomu" to najgłośniejszy temat w Polsce od czasu premiery. Produkcja braci Sekielskich zadebiutowała 11 maja 2019 roku na serwisie YouTube. Od tego momentu dokument wyświetlono 17 milionów razy. Rekordowy wynik produkcji nie oznacza jednak, że film obejrzało tyle osób. Według szacunków rzeczywista liczba odbiorców stanowi jakieś 30% odsłon. Należy też brać pod uwagę, że chociaż YouTube jest dość uniwersalnym środkiem dystrybucji, nie każdy ma dostęp do internetu. Z tego powodu zaczęły pojawiać się pytania dotyczące emisji "Tylko nie mów nikomu" w telewizjach.

Tylko nie mów nikomu
Tylko nie mów nikomu
Przeczytaj także "Tylko nie mów nikomu" - Tomasz Sekielski potwierdził, że powstanie druga część dokumentu o księżach pedofilach

"Tylko nie mów nikomu" w telewizji?

Twórcami dokumentu o pedofilii w polskim Kościele Katolickimbracia Sekielscy, którzy od początku informowali, że film ma być dostępny całkowicie za darmo. Są skłonni przekazać stacjom telewizyjnym licencję na "Tylko nie mów nikomu" pod warunkiem, że nikt nie zarobi na emisji. Jako pierwsza dostęp do filmu otrzymała Telewizja WP. To właśnie tam odbędzie się premiera produkcji poza serwisem YouTube.

"Tylko nie mów nikomu" w Telewizji WP - kiedy i gdzie oglądać?

Internetowa stacja jest całkowicie darmowa, więc spełnia wymagania braci Sekielskich. Premiera dokumentu "Tylko nie mów nikomu" w Telewizji WP odbędzie się w czwartek 16 maja 2019 roku o godzinie 23:00. Zaraz po dwugodzinnym dokumencie widzowie będą mieli okazję zobaczyć wywiad Marka Kacprzaka z Tomaszem Sekielskim na temat powstawania filmu. Czwartek to nie jedyna okazja do zobaczenia "Tylko nie mów nikomu" w Telewizji WP. Powtórki zostaną wyemitowane w piątek 17 maja 2019 roku o 23:00 oraz w niedzielę 19 maja  o północy. Telewizję WP poza internetem można odbierać za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego na ósmym multipleksie (MUX8), na platformie NC+ (kanał: 73) oraz w wielu popularnych sieciach kablowych dostępnych na terenie całego kraju.

>>Zobacz też: "Tylko nie mów nikomu" - zagraniczne media skomentowały film o pedofilii<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Dokument polskie filmy