13.07.2017 14:53

Ubrani w pieluszki mężczyźni atakują w zwiastunie horroru

Widzieliście już każde dziwactwo w kinie i nic Was nie jest w stanie zdziwić? Być może zmieni to zwiastun filmu „Attack of the Adult Babies”.

Ubrani w pieluszki mężczyźni atakują w zwiastunie horroru
foto: kadr z wideo

B-klasowy obraz będzie miał swoją premierę 26 sierpnia 2017 roku w ramach brytyjskiego festiwalu FrightFest. Reżyserem całości jest Dominic Brunt mający na koncie „Bait” z 2014 roku oraz krótkometrażowy „Shell Shocked”. Jego „Attack of the Adult Babies” to slapstickowy horror. Zamiast gęsiej skórki doświadczycie prędzej skurczy mięśni brzucha od niepohamowanego śmiechu.

Na ekranie zjawią się Kurtis Lowe, Andrew Dunn, Sally Dexter czy też Joanne Mitchell. O czym opowie film?

"

Dwoje nastolatków włamuje się do odległej rezydencji na wsi, aby ukraść ściśle tajne dokumenty. Niestety nie wiedzą, że jest to miejsce, w którym grupa mężczyzn w średnim wieku chętnie ucieka przed stresami życia codziennego, ubierając się w pieluszki i realizując tam swoje perwersyjne zachcianki z pielęgniarkami. "

Zobaczcie zwiastun filmu „Attack of the Adult Babies”:

Przedstawiamy także nawiązujący do grindhouse'owej estetyki plakat filmu:

adult-babies

„Attack of the Adult Babies” to kolejny dodatek do rosnącej listy dziwacznych filmów. Pisaliśmy wcześniej o mordercy w masce kaczki, Adolfie Hitlerze ujeżdżającym T. Rexa, księdzu zmieniającym się w dinozaura, olbrzymich mrówkach, zabójczych pszczołach z „Tsunambee” czy krwiożerczym Gremlinie. Twórcom nie brak zatem absurdalnych pomysłów fabularnych.

Jak Ci się podoba zwiastun filmu „Attack of the Adult Babies”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny