05.05.2017 13:46

Ujawniono nowe postacie z filmu o Hanie Solo?

Pojawiły się niepotwierdzone informacje o tym, kto pojawi się w filmie o Hanie Solo. 

Ujawniono nowe postacie z filmu o Hanie Solo?
Foto: Kadr z video

Jedna z ukochanych postaci całej sagi „Gwiezdnych wojen” w pełni zasłużyła na spin-off. Portalowi Making Star Wars udało się ostatnio dotrzeć do ciekawych informacji odnośnie tego, kto może pojawić się w filmie o Hanie Solo. Pierwszą z nich jest Rebolt, którego grać ma Ian Kenny. Kolejną jest Moloch (Harley Durst) oraz jego bezimienny pomocnik (Tien Hoang). Póki co nie wiadomo jeszcze, czy aktorzy będą grali ludzkie postacie.

Powyższa trójca dołącza do wcześniej ujawnionych bohaterów: Mother Proximy, Val i Dryden Vos, który może mieć coś wspólnego z Quinlanem Vosem, postacią pojawiająca się w prequelach „Gwiezdnych wojen” George’a Lucasa. Mother Proxima będzie prawdopodobnie lalką kierowaną przez Dave’a Chapmana, który kontrolował BB-8 w „Przebudzeniu mocy”. Jeśli chodzi o Val, to przypisuje się do niej nazwisko Emilii Clarke, znanej lepiej jako Daenerys Targaryen z „Gry o tron”.

Portal wspomina także o nazwach „Gremm” oraz „Emlys Nest”, ale trudno powiedzieć, z czym możemy je na tę chwilę połączyć. Film reżyserowany przez Phila Lorda oraz Chrisa Millera wciąż pozostaje zagadką. Na pewno dobrą informacją jest udział Michaela Kennetha Williamsa, który może zagrać istotną postać. A jeszcze lepszą fakt, że ostatecznie możemy się spodziewać większej ilości spin-offów z pilotem Sokoła Millenium. Pierwszy z nich zobaczymy 25 maja 2018 roku. 

Kamil Dachnij
Tagi: Star Wars