Ujawniono zdjęcia nowego kostiumu Spider-Mana

Sergiusz Kurczuk
06.12.2018 10:57
Ujawniono zdjęcia nowego kostiumu Spider-Mana Fot. kadr z filmu Spider-Man: Homecoming

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego kostiumu młodego herosa z filmu "Spider-Man: Far From Home". Ponadto Jake Gyllenhaal potwierdził, kogo zagra w tej produkcji. 

Peter Parker lepiej znany jako Spider-Man pojawił się do tej pory w trzech filmach Marvel Studios i w każdym prezentował inny kostium. Nie inaczej będzie w nadchodzącej produkcji zatytułowanej "Spider-Man: Far From Home". W internecie pojawiły się zdjęcia nowego kostiumu bohatera. Jak będzie prezentował się czarny uniform?

"Spider-Man: Far From Home" - nowy kostium Spider-Mana

O czarnym stroju pisaliśmy już jakiś czas temu, kiedy wyciekły zdjęcia z planu filmu. Nie jest to niestety komiksowy kostium, który później okazał się Venomem. Spidey prawdopodobnie będzie współpracował z Nickiem Fury i Marią Hill i dostanie uniform od agentów S.H.I.E.L.D., by wykonać tajną misję. Trzeba przyznać, że niebieskoczerwone ubranko Spider-Mana nie nadaje się do akcji, w których należy pozostać niewykrytym. 

Tym razem możemy się jednak dokładnie przyjrzeć nowemu kostiumowi, ponieważ zdjęcia pochodzą z brazylijskiego konwentu CCXP 2018, który odbywa się w Sao Paulo. Fotografie po raz pierwszy pojawiły się na Twitterze brazylijskiego portalu Omelete. Ich autentyczność potwierdzili jednak organizatorzy CCXP 2018, retweetując post na własnym profilu.

Jak widać na załączonym obrazku, Spider-Man otrzyma taktyczny strój dodatkowo chroniony specjalną kamizelką. Kominiarka pełni funkcję maski, a oczy zakrywają gogle, zapewne wyposażone w najnowocześniejszą technologię szpiegowską. 

"Spider-Man: Far From Home": Jake Gyllenhaal jako Myserio

To nie jedyna informacja na temat nadciągającego filmu o Spider-Manie. O tym, że Jake Gyllenhaal wystąpi w 24. produkcji Marvel Studios, wiadomo już od dawna. Fani podejrzewali też, że aktor wcieli się w Mysterio. W końcu potwierdził, że naprawdę zagra klasycznego wroga Spider-Mana. Na Instagramie Gyllenhaala pojawiło się zabawne wideo opatrzone odpowiednim podpisem. 

Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie zagram Spider-Mana.

Aktor trzyma w dłoniach 311. numer komiksu "The Amazing Spider-Man", w którym głównym przeciwnikiem jest Mysterio. Być może scenariusz "Spider-Man: Far From Home" został po części oparty na tym zeszycie. Co ciekawe Gyllenhaal w swoim zabawnym wideo odniósł się do historii sprzed lat. Początkowo To właśnie on, a nie Tobey Maguire miał wystąpić w roli Spider-Mana w trylogii Sama Raimiego. Nie doszło do tego z powodu kontuzji Gyllenhaala. 

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Na nowe przygody Ścianołazna musimy jeszcze trochę poczekać. Jednak newsy na temat "Spider-Man: Far From Home" nie są przypadkowe. Już w sobotę 8 grudnia 2018 roku w sieci ma się pojawić pierwszy zwiastun filmu. Produkcja trafi na ekrany kin 4 lipca 2019 roku. Zanim zobaczymy Spider-Mana w akcji, dane nam będzie obejrzeć dwa inne filmy Marvela - "Kapitan Marvel" (8 marca) i "Avengers 4" (26 kwietnia). 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.