08.01.2020 16:12

Ukazał się zwiastun "365 dni". Jak prezentuje się "polski Grey"?

W sieci ukazał się pierwszy zwiastun "365 dni"- ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "365 dni"/ Blanka Lipińska/NEXT FILM
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "365 dni"/ Blanka Lipińska/NEXT FILM

"365 dni" to bestsellerowa powieść Blanki Lipińskiej, okrzyknięta mianem "polskiego Greya". Nie bez przyczyny rzecz jasna, obie książki są do siebie bowiem bardzo podobne. Jak ekranowa wersja romansu Laury i Massimo wypada na tle "starszego kolegi"? W sieci ukazał się pierwszy zwiastun i wygląda... odważnie.

"365 dni" - zwiastun "polskiego Greya" już w sieci

Oficjalny zwiastun "365 dni" prezentuje się następująco:

"365 dni" przedstawia historię młodej Laury, która usiłując ratować swój związek, udaje się z ukochanym i paczką przyjaciół na sycylijskie wakacje. Na miejscu zostaje jednak uprowadzona przez bossa lokalnej mafii. Massimo daje dziewczynie 365 dni na pokochanie go. Jeśli tak się nie stanie, puści ją wolno. Zwiastun sugeruje, że zapewnienia Blanki Lipińskiej mają pokrycie w rzeczywistości - "365 dni" będzie szokującą produkcją, oferującą naprawdę odważne sceny seksu.

10 filmów o seksie ostrzejszych od serii o Greyu
10 filmów o seksie ostrzejszych od serii o Greyu
Przeczytaj także 10 filmów o seksie ostrzejszych od serii o Greyu

W rolach głównych wystąpili Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone. U ich boku zobaczymy między innymi Nataszę Urbańską, Magdalenę Lamparską, Grażynę Szapołowską, Tomasza Stockingera, Bronisława Wrocławskiego i Mateusza Łasowskiego. Reżyserką filmu jest Barbara Białowąs, scenariusz zaś napisali Tomasz Klimala, Tomasz Mandes, Barbara Białowąs i Blanka Lipińska. Premiera "365 dni" odbędzie się 7 lutego 2020 roku.

Zobacz tez: Reżyserka filmu "50 twarzy Greya" żałuje, że go nakręciła

Tagi: Film Zwiastuny polskie filmy 365 dni