13.08.2020 10:07

Ukazał się zwiastun kolejnej odsłony kultowej serii "American Pie". Wygląda... koszmarnie

Kolejny segment niemalże kultowej już serii doczekał się zwiastuna. Jak prezentuje się "American Pie Presents: Girls' Rule"?

Foto: Universal/Courtesy Everett Collection/ East News (zdjęcie poglądowe)
Foto: Universal/Courtesy Everett Collection/ East News (zdjęcie poglądowe)

"American Pie" to znana seria pikantnych komedii o licealistach i studentach oraz ich łóżkowych podbojach. Jak widać, mimo upływu lat filmy wciąż cieszą się popularnością o czym świadczyć może powstanie kolejnej odsłony.

"American Pie Presents: Girls' Rule" - zwiastun

Zwiastun filmu "American Pie Presents: Girls' Rule" prezentuje się następująco:

Trzeba przyznać, że choć filmy spod szyldu "American Pie" nigdy nie prezentowały wysokiego poziomu artystycznego, tak źle jeszcze chyba nie było. Czy to kwestia słabego zwiastuna, czy czeka nas kolejna głupkowata i niesmaczna komedia? Przekonamy się 6 października 2020 roku, gdy "American Pie Presents: Girls' Rule" trafi do cyfrowej dystrybucji oraz na DVD. W kinach jednak nie zawita.

Najlepsze komedie wszech czasów
Najlepsze komedie wszech czasów
Przeczytaj także TOP 40: Najlepsze komedie wszech czasów

Głównymi bohaterkami będzie grupa nastolatek Annie, Kayla, Michelle i Stephanie, które postanawiają zaszaleć w ostatniej klasie. Nie zabraknie alkoholu, wulgaryzmów, tanich żartów, pikantnych scen oraz oczywiście Stiflera. W rolach głównych wystąpili: Natasha Benham, Madison Petis, Lizze Broadway, Camaron Engels, Zachary Gordon, Piper Curda i Dylan Lawson. Stanowisko reżysera pełnił Mike Elliott, zaś scenariusz napisali David H. Steinberg i Blayne Weaver.

"American Pie Presents: Girls' Rule" to piąty spin-off, a jednocześnie dziewiąty segment serii zapoczątkowanej w 1999 roku.

Lubisz filmy z serii "American Pie"?

QUIZ: Rozpoznaj film po jądrach
QUIZ: Rozpoznaj film po jądrach
Przeczytaj także QUIZ: Rozpoznaj film po jądrach
Tagi: Film News Zwiastuny komedia