01.07.2016 08:46

Ukryj się przed zombie w domu z „The Walking Dead”

Zawsze chcieliście poczuć się częścią świata „The Walking Dead”? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na to pytanie, to znak, że życie Wam niemiłe, ale mamy też propozycję... Możecie kupić dom z serialu stacji AMC.

Ukryj się przed zombie w domu z „The Walking Dead”
foto: kadr z serialu

Idealne miejsce, w którym można by było obejrzeć nadchodzący 7. sezon „The Walking Dead” rozwiązujący kontrowersyjne zakończenie poprzedniej serii. Nieruchomość, która trafiła na rynek poprzez agencję Virgent Realty, a fanom produkcji jest znana z pierwszych odcinków, jest ulokowana przy 817 Cherokee Avenue w Atlancie.

To dom serialowego Ricka Grimesa i jego rodziny, a jego obecna cena rynkowa wynosi 659 900 dolarów. Na stronie z nieruchomościami możemy przeczytać jego opis, który podkreśla, że znaleźć w nim można duże przestrzenie, które przenoszą do innych czasów (2 łazienki i 3 sypialnie). Historyczna struktura została poddana zupełnej renowacji w 2013 roku stając się połączeniem nowoczesności i efektowności.

W środku znajdziemy dwa funkcjonalne kominki, sosnowe podłogi, pokoje wysokie na 3,3 metra, dobrze wyposażoną kuchnię, marmurową łazienkę czy też blisko 2,5-metrowe drzwi prowadzące na werandę, a także podjazd z miejscem parkingowym. Wybudowany w 1897 roku budynek z centralnym ogrzewaniem ma w sumie ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni.

Jacyś zainteresowani, aby znaleźć wyjątkowe schronienie na wypadek apokalipsy zombie? Zajrzyjcie do środka domu znanego z 1. sezonu „The Walking Dead”:

Wcześniej na sprzedaż trafiły też budynki znane „Pełnej chaty”, „Amityville Horror” czy „American Horror Story”. Jeżeli przegapiliście te okazje albo zwyczajnie Wasz portfel nie jest na tyle pojemny, aby pozwolić sobie na tak kosztowny zakup, to możecie chociaż pomyśleć o wycieczce do parku rozrywki „The Walking Dead”. Gdy już tam traficie możecie także rozważyć opcję zatrudnienia się w charakterze zombie. Zawsze to jakiś pomysł, żeby zarobić na własną nieruchomość znaną z dużego lub małego ekranu.

9 października 2016 w USA zostanie wyemitowany 1. odcinek 7. serii „The Walking Dead”. Twórcy zrealizowali sekwencję śmierci każdego z bohaterów, aby zabezpieczyć się przed ewentualnym wyciekiem fabuły, który ujawniłby widzom rozwiązanie cliffhangera z końca ostatniego sezonu.

Jak Wam się podoba dom z „The Walking Dead”?

Robert Skowronski
Tagi: The Walking Dead