29.06.2018 12:33

Umierająca fanka „Avengers” zobaczy film przed wszystkimi? Jej przyjaciele apelują do Marvel Studios

Przyjaciele umierającej Chantelle Petersen, prywatnie wielkiej fanki Marvela, bardzo chcą jej pomóc w jak najszybszym obejrzeniu nadchodzących „Avengers 4”. 

Umierająca fanka „Avengers” zobaczy film przed wszystkimi? Jej przyjaciele apelują do Marvel Studios
foto: kadr z wideo

U Chantelle Petersen kilka miesięcy temu zdiagnozowano stwardnienie zanikowe boczne, czyli chorobę o której głośno zrobiło się po inicjatywie Ice Bucket Challange. Niedawno właśnie z powodu tej przypadłości straciliśmy Stephena Hawkinga. Jest to niezwykle poważna choroba, która ma wysoki wskaźnik śmiertelności. Z tego powodu, przyjaciele Chantelle postanowili pomóc jej w przeżywaniu swoich ostatnich miesięcy.

Jedna z jej przyjaciółek, Robin Wolfraim napisała na swoim Twitterze post, w którym oznaczyła wielu aktorów związanych z Marvel Cinematic Universe, której ogromną fanką jest Chantelle. Wśród nazwisk wspomnianych przez dziewczynę znaleźli się Robert Downey Junior, Chris Evans, czy Tom Holland:

"

Ile lajków potrzebujemy, żeby moja koleżanka chora na ALS mogła usłyszeć spoilery z „Avengers 4” albo chociaż kawałki filmu, które dotąd nagrano. Ma czas do 30 czerwca. (Jest wielką fanką Marvela) "

Czy fanka zobaczy Avengers przed śmiercią?

Niestety na razie nie było odzewu ze strony Marvela, ponieważ dziewczyna kilka dni temu ponowiła swoją prośbę, a także przesłała ją do takich osób jak Jimmy Kimmel, Ellen Degeneres, czy Paul Rudd:

"

To ostatnia szansa, żeby coś z tym zrobić. Mojej przyjaciółki już niedługo nie będzie na tym świecie. Mała część mnie odejdzie razem z nią. Była ogromną częścią mojego życia przez ostatnie 5 lat. Wybrała, żeby odejść sama. Nie chciała, żeby ostatnie dni odebrało jej ALS. "

Jeżeli chcecie pomóc dziewczynie w spełnieniu marzenia, to możecie spróbować oznaczać Marvela na Twitterze. Na razie wiemy, że premiera 4. części „The Avengers” jest zaplanowana na maj 2019 roku. Najbliższym filmem z MCU jest „Ant-Man and the Wasp”, który trafi do kin 3 sierpnia 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Avengers