Umierający fan Marvela dostanie szansę na obejrzenie "Avengers 4" przed premierą

Sergiusz Kurczuk
14.01.2019 13:18
Umierający fan Marvela dostanie szansę na obejrzenie "Avengers 4" przed premierą Fot. materiały promocyjne

Nieuleczalnie chory fan filmów Marvela szukał sposobu na dotarcie do Disneya, by przedpremierowo obejrzeć film "Avengers: Endgame". Przedstawiciele Marvel Studios skontaktowali się z Alexandrem, by ustalić dogodną datę pokazu.

Na początku stycznia 2019 roku w sieci pojawiła się akcja #Avengers4Alexander. Umierający na rzadką chorobę genetyczną 33-latek bez ogródek zapytał na serwisie Reddit, jak dotrzeć do Disneya, by mieć szansę na obejrzenie filmu "Avengers: Endgame" przed premierą. Mężczyzna obawia się, że nie dożyje do kwietniowego debiutu produkcji. Pomoc internautów sprawiła, że Alexander za jakiś czas obejrzy film na specjalnym pokazie.

"Avengers: Endgame" - akcja #Avengers4Alexander zakończona sukcesem

Prośba o pomoc ze strony Alexandra rozeszła się viralowo po internecie. Mężczyzna dostał wiele słów wsparcia, dotyczącego nie tylko przedpremierowego seansu "Avengers 4", ale również porad i ofert opieki medycznej. Wielu internautów oznaczało braci Russo w postach na Twitterze oznaczonych hasztageim #Avengers4Alexander. Po tygodniu udało się dotrzeć do przedstawicieli Marvel Studios, którzy postanowili spełnić prośbę nieuleczalnie chorego fana. Alexander poinformował o tym za pośrednictwem Twittera.

Disney odezwał się do mnie i obecnie rozważamy różne opcje. Dziękuję wam wszystkim. To wszystko, na co mogłem liczyć!

Proszę, zastanówcie się nad wsparciem fundacji Fanconi Anemia.

Chory mężczyzna dodał, że oprócz internetu, zadziały tradycyjne sposoby nawiązywania kontaktu. Okazało się, że znajomy jego znajomego jest dobrym kolegą Chrisa Hemswortha - aktora, który od lat wciela się w Thora. Alexander zdradził również, że mail od Disneya wycisnął z niego łzy szczęścia. W jednym z komentarzy zażartował, że jego następnym celem, jest wybłagać HBO o przedpremierowy dostęp do finału "Gry o tron", która trafi na antenę stacji w połowie kwietnia 2019 roku.

Alexander ma szereg dolegliwości, które spowodowały, że jego życie to kwestia tygodni. Cierpi na nowotwory wątroby i ust, a także na niewydolność szpiku kostnego. Kilka lat wcześniej na tę samą chorobę umarła jego siostra.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Mamy nadzieję, że mężczyźnie uda się spełnić ostatnie marzenie i pozna dalsze losy filmowych Avengers, zanim odejdzie. Film trafi do kin 25 kwietnia 2019 roku. Kilka tygodni wcześniej na ekranach kin zadebiutuje pierwsza produkcja Marvel Studios poświęcona superbohaterce. Mowa o "Kapitan Marvel", której premiera odbędzie się 8 marca. Natomiast 4 lipca zobaczymy natomiast film "Spider-Man: Far From Home".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.